Rafał Haratyk nie zawalczy o pas po szybkiej porażce z Nikolą Dipchikovem na gali ACA 114

ACA

Marzenie o zdobyciu walki o tytuł mistrza wagi średniej oddaliło się od Rafała Haratyka (13-4-2) po szybkiej przegranej przez nokaut w starciu z Nikolą Dipchikovem (20-7-0) w co-main evencie gali ACA 114.

Początek walki, to badanie terenu ze strony obydwu zawodników. Haratyk wywierzał nieco większą presję i parł do przodu. Dipchikov zadał kilka ciosów, ale nie sprawiły one większych problemów Haratykowi. Bułgar zaczął się rozkręcać i kolejne ciosy docierały do głowy Polaka. W pewnym momencie Dipchikov zaatakował kombinacją ciosów. Haratyk był zamroczony i chwiał się na nogach, ale starał się bronić i uciec z trudnej sytuacji jednak Dipchikov nie odpuścił i poszedł za akcją nokautując Haratyka.

Dla Rafała Haratyka była to trzecia walka dla organizacji ACA i pierwsza zakończona porażką. Wcześniej Haratyk pokonał Arbiego Agueva przez TKO i Piotra Strusa, którego znokautował w pierwszej rundzie.

Nikola Dipchikov od czasu porażki przez poddanie w walce z Piotrem Strusem w listopadzie 2017 wygrał cztery walki i jedną zakończył jako nierozstrzygniętą. Bułgar pokonał przed czasem Alxandra Dolotenkę, Alexeya Efremova i Gorana Reljica.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *