Daniel Omielańczuk brutalnie znokautowany przez Tony’ego Johnsona na gali ACA 114

@ACA_League Twitter

Niestety Danielowi Omielańczukowi nie udało się zdobyć tytułu mistrza wagi ciężkiej organizacji ACA w starciu w walce wieczoru z Amerykaninem Tonym Johnsonem na gali ACA 114, która odbyła się w Łodzi.

Na początku walki, Tony Johnson (14-5-1) podciął niskim kopnięciem Daniela Omielańczuka (24-10-1), ale Polak szybko podniósł pozycję. Omielańczuk zaatakował Johnsona mocnymi ciosami na tułów. Przy kolejnej wymianie, Amerykanin odpowiedział ciężkimi ciosami i jednym z nich a dokładnie prawym sierpowym powalił Omielańczuka na deski.

@ACA_League Twitter

Porażka Daniela Omielańczuka zakończyła serię czterech zwycięstw z rzędu podczas której pokonał Zelimkhana Umieva, Evgenyego Erokhina, Denisa Smoldareva i Tomasa Pakutinskasa. To druga przegrana Omielańczuka w organizacji ACA, wcześniej w 2018 roku przegrał z Amirem Aliakbarim.

Dla Tony’ego Johnsona była to druga walka o tytuł mistrza. W 2019 roku zmierzył się z Evgenyem Goncharovem, ale przegrał na punkty. Johnson ma również zwycięstwa w walkach z Denisem Smoldarevem i DJ’em Lindermanem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *