Radosław Paczuski nie wystąpi na FEN 22 w Poznaniu

Radosław Paczuski (19-2-0) nie wystąpi na gali Fight Exclusive Night 22, która 20 października odbędzie się w Poznaniu. Zawodnik z Warszawy odniósł kontuzję i jego występ podczas edycji z stolicy Wielkopolski jest niemożliwy.

– Podczas jednego ze sparingów niefortunnie uderzyłem w swojego rywala i pękła mi kość z przemieszczeniem w prawej ręce, która eliminuje mnie z treningów. Dopiero za około trzy tygodnie mogę wrócić na salę i wtedy rozpocznę normalne zajęcia, pierwsze uderzenia w worek. Bardzo chciałbym wrócić do klatki na galę FEN 23, która odbędzie się w grudniu – powiedział Radosław Paczuski, mistrz FEN w K-1.

– Ubolewam nad tym, bo Radek w marcu tego roku został mistrzem naszej federacji i bardzo chcieliśmy, żeby w Poznaniu po raz pierwszy bronił pasa. Niestety – taki jest sport i nic z tym nie zrobimy. Liczymy na to, że kontuzja to nic poważnego i możliwie jak najszybciej Radek wróci do klatki. To bardzo ważny zawodnik FEN i liczę na jego znakomite walki. Tymczasem, Radek, życzę zdrowia i zapraszam 20 października na galę w roli widza – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Karta walk FEN 22:
Damian Grabowski VS TBA -120 kg
Mateusz Rębecki VS Łukasz Kopera -70 kg*
Bartosz Leśko VS Tomasz Kondraciuk -84 kg
Kamil Gniadek VS Jacek Jędraszczyk -77 kg
Kamil Łebkowski VS Łukasz Demczur -66 kg
Krzysztof Klaczek VS TBA -66 kg
Łukasz Radosz VS TBA -85 kg K-1
Dawid Pasternak VS -61 kg

Bilety na galę FEN 22 w serwisie Eventim.pl można nabyć TUTAJ.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.