Quinton Jackson ma zamiar tym razem znokautować Muhammeda Lawala w rewanżu

slickstermagazine.com

Przed Quintonem „Rampage” Jacksonem druga walka z Muhammedem „King Mo” Lawalem na gali Bellator 175, która odbędzie się 31 marca.

Quinton Jackson wygrał poprzednią walkę na gali Bellator 120 przez jednogłośną decyzję jednakże Lawal nie zgadza się z tym werdyktem i twierdzi, że okradziono go ze zwycięstwa. Tymczasem Rampage nie zamierza toczyć kolejnej walki z Kingiem Mo na dystans. Quinton powiedział, że w ostatniej walce Lawal nie chciał walczyć tylko się przytulać. W rozmowie z FloCombat, Jackson wyjaśnił dlaczego przyjął tę walkę oraz powiedział jak się ona zakończy.

— Zamierzam znokautować jego dupę. To jest moja cała motywacja i powiedziałem mu to zaraz po pierwszej walce. Nie byłem w stanie znokautować go wtedy, ale teraz jest to cały powód dla którego będę z nim teraz walczył, ponieważ uświadomicie to sobie patrząc na to, co zrobił mi w tej walce. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jak walczył ze mną po raz pierwszy. Nie ma mowy o tym, że oglądając tamtą walkę powiesz, że on chciał ze mną walczyć. Wszystko, co on chciał zrobić, to obalić mnie i zgwałcić moje nogi. Nie mówię o tym zbyt dużo, ale po ostatniej walce musiałem przeprowadzić na mojej nodze aborcję. To było coś okropnego i nie wiedziałem nawet, że noga może zajść w ciążę, ale po tym, co zrobił King Mo, wszystko jest możliwe.

Quinton Jackson ma za sobą pięć wygranych walk w Bellatorze. W debiucie pokonał Joey’a Beltrana, następnie Christiana M’Pumbu, Muhammeda Lawala oraz Fabio Maldonado. W ostatnim pojedynku na gali Bellator 157 pokonał przez niejednogłośną decyzję Satoshi Ishii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *