Quinton Jackson chce walk z Fedor Emelianenko i Mattem Mitrione

bloodyelbow.com
bloodyelbow.com

Rampage szuka wyzwań w wadze ciężkiej.

Quinton Jackson (37-11, 7-5 w UFC) otwarcie przyznaje, że darzy sympatią Fedora Emelianenko (36-4 1 NC) jednak nic nie stoi na przeszkodzie przed stoczeniem z nim pojedynku. W rozmowie z Arielem Helwanim w MMA Hour Amerykanin mówił:

Fedor jest jednym z najłagodniejszych gigantów jakich kiedykolwiek spotkałem. W stosunku do niego mam wielki szacunek, ale fani prawdopodobnie chcą zobaczyć walkę taką jak ta. Ja i on, szczerze mówiąc obaj jesteśmy po naszym prime. Jesteśmy starsi i rzeczy tego typu. To są rodzaje walk, które Bellator może chciałby zestawić, kiedy zawodnicy przekraczają pewien wiek może powinniśmy ze sobą walczyć.

Nawet pomimo tego, że nie mówimy w tym samym języku, jesteśmy przyjaciółmi. Nadal potrafię go rozśmieszyć. Wiesz jak ciężko rozśmieszyć Fedora, on nie zmienia wyrazu twarzy w ogóle. Nawet nie wiem czy on rozumie co ja mówię, ale kiedy jest koło mnie, uśmiecha się.

Jackson jest zainteresowany także walką z Mattem Mitrione (10-5, 9-5 w UFC).

Muszę być promotorem, musze rozpocząć promocję. Gdybym był promotorem, byłbym najlepszych matchmakerem, zestawiałbym najbardziej ekscytujące pojedynki. Nie odbierając niczego Bellatorowi, jest fajnie, ale nie stawiałbym zawodnika takiego jak ja przeciwko takiemu zawodnikowi jak Ishii i zawodnikom, którzy walczą ze strachem. On mówił, że się bał. Fedor nie będzie się mnie bał, Matt Mitrione nie będzie się mnie bał. To byłyby stójkowe wojny.

Quinton ostatni raz walczył 24 czerwca, podczas gali Bellator 157 na punkty pokonał Satoshiego Ishiiego.

3 thoughts on “Quinton Jackson chce walk z Fedor Emelianenko i Mattem Mitrione

  1. Obydwoje to Legendy tego sportu, obydwaj walczyli w PRIDE, kazdy zawodnik ktory bije sie juz tyle lat, chcialby ukoronowac swoja kariere i nie dziwie sie ze Ramapge chcialby powojowac z Fedorem,, kasa kasa ale zawodnicy tego pokroju robia to z czystej przyjemnosci, poniewaz sa zawodowacami. A Ty kriss idz pograc w EA UFC, ponoc druga czesc juz sie ukazala, troche droga ale jest.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *