Pytania do wywiadu z Melvinem Manhoefem !!!

Ostatnio przeprowadziliśmy wywiad z gwiązdą K-1, którą był Badr Hari.

Nie zwalniamy tempa i mamy dla Was kolejną niespodziankę. Człowiek, który ma dynamit w ręku i jest gwiazdą światowego MMA i K-1 – Melvin Manhoef.  Chcemy, żebyście uczestniczyli w tym wydarzeniu. Wysyłajcie więc swoje pytania, a najlepsze z nich wybierzemy. Liczymy na Was 🙂

24 thoughts on “Pytania do wywiadu z Melvinem Manhoefem !!!

 1. 1. ile wali HGH w okresie przygotowawczym?
  2. czy jego syn kiedyś mu naje_bał? (szczerze)
  3. czy zawalczy z Cristiane Cyborg Santos po tym jak ta wyzywała go do walki gdy Melvin znokautował jej męża na gali Cage Rage?

 2. Czy nie sadzi ze wychodzenie do walki na smyczy to juz nie dobre show tylko ponizanie sie? Co powie na temat komentarzy o stosowaniu przez niego sterydow? I czy walczy w Japoni ze wzgledu na zajebisty klimat gal itp czy ma moze inne powody 😛 (wroc pytanie numer 2:))

 3. Czy uważa że jest ktoś w jego kategorii wagowej z lepszą stójką od niego, lub z jakim zawodnikiem z bardzo dobrą stójką chciałby się zmierzyć/nie chciałby się zmierzyć na zasadach mma(ale pewnie będzie mówił że chciałby z każdym)? Czy zamierza poprawić parter? Czy chce kiedyś wystąpić w USA? Czy Milion Manhoef też ma zamiar być fighterem i czy on trenuje parter od najmłodszych lat :)? Co sądzi o Fedorze i o zawodnikach z UFC? Ile jeszzce lat ma zamiar walczyć? Czy dalej ma zamiar walczyć zarówno w K1 jak i mma czy przestawi się na 1 formułę?

 4. Po polaczeniu strikeforce z M1 i kooperacji z DREAM i planowanej wymianie zawodników oraz po zapowiedziach Cookera, że musi odbyć się pare walk zanim dojdzie do walki Fedor vs Overeem bardzo możliwa jest walka Melvin vs Fedor co on na to? 🙂

 5. 1. Jak zapatruje sie na przyszlosc jego syna i jaki jest jego stosunek do uprawiania sportow walki przez Million’a>
  2. Czy jest na swiecie jakis zawodnik, z ktorym by nie chcial walczyc?
  3. Z zawodnikami poslugujacymi sie jakim stylem walki najtrudniej mu sie walczy?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *