Puncher Extra Time: Joanna Jędrzejczyk i Artur Sowiński wśród gości

Polsat Sport

Już dziś kolejny odcinek magazynu „Puncher Extra Time”.

Gala Polsat Boxing Night: Noc Zemsty odbędzie się 21 kwietnia w Częstochowie. Mateusz Masternak pała żądzą rewanżu i liczy na zwycięstwo w drugim pojedynku z Yourim Kalengą. Na jakim etapie są przygotowania „Mastera”? I w jaki sposób postara się przechytrzyć  Kongijczyka? Stawką pojedynku będzie tytuł Mistrza Europy WBO, a zwycięstwo jednego z pięściarzy znacznie przybliży do walki o mistrzostwo świata.

Kibice wszechstylowej walki wręcz z niecierpliwością czekają na weekendową galę UFC 223 w Nowym Jorku. Jedną z głównych bohaterek wydarzenia w Barclays Center będzie Joanna Jędrzejczyk, która postara się odzyskać pas mistrzyni UFC w kategorii słomkowej. Popularna „JJ” po raz drugi zmierzy się Rose Namajunas i tym razem Polka zapowiada znacznie lepszą dyspozycję niż w pierwszej konfrontacji. Z jakim nastawieniem Jędrzejczyk wyczekuje sobotniej gali? W programie poznacie także szczegóły dotyczące transmisji gali UFC 223.

Naszym gościem będzie również Artur Sowiński, który na gali KSW 43 powróci do okrągłej klatki KSW już 14 kwietnia. Podczas wydarzenia we Wrocławiu „Kornik” skonfrontuje swoje umiejętności z Salahdinem Parnasse.

Puncher Extra Time wystartuje o 21.05 w Polsacie Sport News oraz Polsatsport.pl!

Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz „Juras” Jurkowski

Goście: MMA – Artur Sowiński, Joanna Jędrzejczyk (skype);
boks – Mateusz Masternak, Janusz Pindera.

Wiadomość ze strony polsatsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *