Przeciwnik Khalidova o 7 kg cięższy

Pomimo tego, że James Irvin był na ważeniu o siedem kilogramów cięższy od Mameda Khalidova zawodnik KSW Team przyjął walkę. Polak o czeczeńskim sercu udowodnił po raz kolejny, że jest bohaterem.

Khalidov podczas dzisiejszej ceremonii ważenia wniósł na wagę 87kg. Pochodzący z USA Irvin okazał się być dużo cięższy. Jednak Polak pokazuje, że nie straszne jest jemu mierzenie się w ringu z zawodnikiem, który jest cięższy i może bez problemu mierzyć się z zawodnikami w wyższej (półciężkiej) kategorii wagowej.

Wielkie brawa dla Mameda za charakter, bo wielu wojowników, by nie podjęło się takiego wyzwania!

15 thoughts on “Przeciwnik Khalidova o 7 kg cięższy

 1. Irvin powinien zrobić wage w innym przypadku część jego kasy za ten pojedynek powinna iść do Mameda (mam nadzieje że tak jest). Może i troche bohaterskie zachowanie lecz za 3miesiące większość będzie mówić o jego przegranej a nie tym że był o 7kg lżejszy. Za dużo miał do stracenia przy obu decyzjach. Mam nadzieję, że wygra.

 2. Widac profesjonalizm KSW, gosc 7 kg ciezszy !!! Przeciez nie odwołaja walki bo sami strzela sobie gola i gala straci ogladalnosc. Ciekawe tylko co bedzie jak Mamed przegra ??

 3. koskihno:
  Irvin powinien zrobić wage w innym przypadku część jego kasy za ten pojedynek powinna iść do Mameda (mam nadzieje że tak jest). Może i troche bohaterskie zachowanie lecz za 3miesiące większość będzie mówić o jego przegranej a nie tym że był o 7kg lżejszy. Za dużo miał do stracenia przy obu decyzjach. Mam nadzieję, że wygra.

  Mamed dostanie od 10-20% gazy przeciwnika rekompesaty, ale i tak uwazam ze to bedzie krotka walka na kozysc NASZEGO zawodnika;]

 4. ostry:
  A co, te 7 kg mu doda umiejętnośći. Trochę silniejszy będzie, ale Mamed poradzi sobie z palcem w dupie !

  Taaaaak pewnie, będzie nim żucał Mamed pewnie z tym palcem bo ma szatę supermana.

  A poważnie to faktycznie pokazuje że KSW chyba nie ogarnęło sprawy i tak jak ktoś powyżej mówi jeśli Mamed przegra to nikt wagi nie będzie wspominał

 5. Zobił wszystkich w bambuko Irwin i tyle wiedział że Muhamed sie zgodzi bo był pod presją i dupa powinien sie nie zgodzić albo powinny byc kary za takie coś jakieś surowe bo to smiech na sali

 6. Co to za federacja zeby dopuszczac do takich rzeczy , cyrk. To nie jest tak ze ktos niezdązył zrobic wagi i jest róznica rzędu półtej kilograma ,to jest 7 kg – kpina.

 7. Koleś jest doświadczony dużo bardziej niż Mamed. Ważąc 7 kilo więcej o obalenie znacznie łatwiej a później ciułanie z góry całe rundy co równa się wygranej. Tak czy inaczej sytuacja jest śmieszno – żenująca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *