Jon Jones lepszy od Overeema?

Pretendent do tytułu powiedział, że jest lepszą wersją dwóch zawodników – Cyrill’a „The Snake” Diabate oraz Alistaira Overeema – do których porównał go Mauricio Rua.

„Nie jestem 'Snake’iem’, ani Overeemem” powiedział Jones. „Cyril był bardzo dobrym uderzaczem, ale miał tez zero siły fizycznej, zero zapasów i zero jiu-jitsu. Wiec nie jestem taki jak on.”

Co do porównania z Alistairem:

„Ja i Overeem jesteśmy podobni w tym, że obaj jesteśmy wysocy. Myślę, że ja jestem nawet wyższy. Wiem, że mam dłuższe ręce. Myślę też, że moja siła może się równać z Overeemem (chodzi  o wersję z czasów walki z Shogunem). Patrząc na siebie widzę Overeema z lepszymi zapasmi, lepszym jiu-jitsu i bardziej nieprzewidywalnym stylem walki.”

10 thoughts on “Jon Jones lepszy od Overeema?

  1. Mam nadzieje że jak za rok Overeem-owi skończy się kontrakt ze strikeforce i wejdzie do UFC to Jones wtedy zapragnie walczyć w HW… Wybiegam bardzo w przyszłosć ale dobry byłby to pojedynek.

  2. matachosiu: Mam nadzieje że jak za rok Overeem-owi skończy się kontrakt ze strikeforce i wejdzie do UFC to Jones wtedy zapragnie walczyć w HW… Wybiegam bardzo w przyszłosć ale dobry byłby to pojedynek.

    Wydaję mi się że ten pojedynek trwał by chwilkę i skończył by się ciężkim KO Jones’a

  3. Takie porównania to bardziej pasowałyby po ewentualnej wygranej z Jonesem. Na razie, może lepiej by się skupił na przygotowaniach do walki, a nie do rozkminiania „jaki to jestem wspaniały”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *