Pride of the Royal City – Sarara vs Duut oraz Milewski vs Touahri

25 października w Krakowie w hali TS Wisła odbędzie się gala Pride of the Royal City, na której dominować będą walki K-1, a także bardzo ciekawie zapowiadające się pojedynki MMA.
Głównym wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek Tomasza Sarary z Michaelem Duutem. Najlepszy polski zawodnik wagi ciężkiej w formule K-1 zmierzy się z popularnym Holendrem walczącym min. w organizacji Glory. Starcie tych dwóch zawodników już elektryzuje fanów sportów walki.

Na gali wystąpi wielokrotny Mistrz Polski Łukasz Pławecki z Halnego Nowy Sącz. Fani „Boom Boom” zobaczą go w starciu z Holendrem pochodzenia marokańskiego Hichamem Boubkari, który na swym koncie ma 28 zawodowych walk. Obaj zawodnicy są niezwykle doświadczeni, lubią widowiskową walkę i mocne wymiany, czeka nas kickboxing na najwyższym poziomie.

Ciekawie zapowiada się krakowski pojedynek Salima Touahri (Grappling Kraków) z Damianem Milewskim (Szkoła Walki Drwala). Zawodnicy powalczą o prymat w mieście, a że obaj są wyróżniającymi się zawodnikami polskiej sceny MMA możemy spodziewać się zaciętego widowiska. W drugim starciu na zasadach MMA ujrzymy Kamila Szymuszowskiego powracającego do walk po kontuzji nogi oraz Uzbeka Makhmuda Muradova, dla którego będzie to piąty z rzędu bój z polskim zawodnikiem.

Kolejne pojedynki ogłoszone zostaną niebawem, być może transmisje z gali ujrzeć będzie można na antenie jednej ze sportowych stacji. Bilety na Pride of the Royal City już wkrótce trafią do sprzedaży, cena wejściówki na trybuny wynosić będzie 60 zł, na parkiecie zlokalizowane będą miejsca VIP.

Informacja prasowa

One thought on “Pride of the Royal City – Sarara vs Duut oraz Milewski vs Touahri

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.