Poznaliśmy nazwiska sześciu zawodników turniejowych.


(fot. www.mevago.pl)

Za konfrontacja.com

Prezentujemy personalia zawodników, którzy obok Macieja Górskiego i Artura Sowińskiego wystąpią w ośmioosobowym turnieju wagi lekkiej, do siedemdziesięciu kilogramów. Poniżej cztery nazwiska oraz krótki opis każdego z fighterów

MICHAŁ MANKIEWICZ (na zdjęciu)

Trzeci reprezentant biało-czerwonych w turnieju KSW 14. Na zawodowych ringach MMA niepokonany. Stoczył cztery pojedynki i wszystkie w efektowny sposób wygrał. Solidny w każdej płaszczyźnie walki. Na codzień trenuje w klubie Octagon Rybnik.

KAZUKI TOKUDOME

Japoński judoka to wschodząca gwiazda wszechstylowej walki wręcz w kraju Kwitnącej Wiśni. Mimo młodego wieku bardzo doświadczony. Stoczył osiem zawodowych walki, sześć wygrał, jedną przegrał i raz zremisował. Walczył na ringach największych japońskich organizacji Sengoku i Deep.

NIKO PUHAKKA

Weteran europejskiej sceny MMA i najwyżej sklasyfikowany fighter ze wszystkich biorących udział w turnieju KSW 14. Fin to silny, solidny i nieprzewidywalny wojownik. Jego rekord MMA to osiemnaście zwycięstw i dziesięć porażek.

PER EKLUND

Pół roku temu walczył za oceanem na galach organizacji UFC. We wrześniu przyjedzie do Polski i stanie do walki o pas mistrza wagi lekkiej Federacji KSW. Pochodzi ze Szwecji i trenuje w tamtejszym klubie Hilti NHB. Jego zawodowy rekord MMA to piętnaście zwycięstw, cztery porażki i jeden remis.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *