Poznaliśmy kartę walk gali RIZIN 13 na której wystąpią Tenshin Nasukawa, Kyoji Horiguchi oraz Mirko Cro Cop Filipovic

Organizacja RIZIN Fighting Federation ogłosiła kartę walk gali RIZIN 13, która odbędzie się 30 września w Saitama Super Arena w Tokio w Japonii.

W głównym pojedynku wieczoru czeka nas niesamowicie ciekawe widowisko, którym będzie pojedynek byłego zawodnika i pretendenta do tytułu wagi muszej UFC Kyoji Horiguchi’ego (25-2) z młodym wirtuozem stójki Tenshinem Nasukawą (4-0 MMA, 27-0, 21 KO Kickboxing) w walce w kickboxingu.

Kyoji Horiguchi: Jestem bardzo podekscytowany, mogąc w końcu to ogłosić. Szczegóły dotyczące zasad nie są jeszcze ustalone, ale chciałbym z nim walczyć według interesujących zasad, takich jak 1 runda po 15 minut.

Tenshin Nasukawa: Jestem podekscytowany tym, że mogę ogłosić walkę, którą świat będzie zainteresowany. On jest wojownikiem, którego szanuję i podziwiam, ale dopilnuję tego, by go znokautować.

Na wrześniowej karcie walk zobaczymy też powracającego do rywalizacji legendarnego Mirko Cro Cop Filipovica (36-11-2, 1 NC), który zmierzy się z Roque Martinezem (12-3-2).

Mirko Filipovic: Cieszę się, że mogę poinformować o tym, że będę walczył 30 września w Saitama Super Arena przeciwko Roque Martinezowi. Miałem bardzo poważną kontuzję cztery miesiące temu, ale wszystko to jest już za mną. Proszę, przyjdź do Saitamy, aby obejrzeć moją walkę i cieszyć się tym widowiskiem.

Na gali zobaczymy również innych bardziej znanych zawodników w tym  weteranów UFC, Darona Cruickshanka i Diego Brandao, którzy zmierzą się ze sobą, oraz wielu innych zawodników i zawodniczek.

Tak prezentuje się pełna karta walki gali RIZIN 13:

Walka wieczoru
-58 kg: Tenshin Nasukawa vs Kyoji Horiguchi (Kickboxing)

-59 kg: Taiga vs Kento Haraguchi (Kickboxing)
-110 kg: Mirko Cro Cop vs Roque Martinez
-49 kg: Ayaka Hamasaki vs Mina Kurobe
-59 kg: Kai Asakura vs Topnoi Tiger Muay Thai
-66 kg: Mikuru Asakura vs Karshyga Dauitbek
-49 kg: Andy Nguyen vs Miyuu Yamamoto
-70 kg: Daron Cruickshank vs Diego Brandao
-53 kg: Mitsuhisa Sunabe vs Haruo Ochi
-57 kg: Yusaku Nakamura vs Manel Kape
-93 kg: Jiri Prochazka vs Jake Heun

Konferencja prasowa z ogłoszenia karty walk gali RIZIN 13:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *