Plakat promujący galę Bellator 208 i pojedynek półfinałowy turnieju WGP wagi ciężkiej Emelianenko vs Sonnen

Organizacja Bellator zaprezentowała oficjalny plakat promujący galę Bellator 208 oraz jej główną walkę wieczoru, którą będzie jeden z dwóch półfinałowych pojedynków turnieju wagi ciężkiej między Fedorem Emelianenko a Chaelem Sonnenem.

Pojedynek ten jest aktualnie jedną z największych walk w kalendarzu Bellatora na ten rok, ponieważ jest on częścią ośmioosobowego turnieju World Grand Prix wagi ciężkiej. Turniej ma za zadanie wyłonić nowego mistrza dywizji ciężkiej.

Chael Sonnen awansował do półfinału turnieju po pokonaniu przez jednogłośną decyzję Quintona „Rampage” Jacksona na gali Bellator 192. Z kolei Fedor Emelianenko przeszedł do drugiej rundy turnieju dzięki pokonaniu w pierwszej rundzie przez TKO Franka Mira na gali Bellator 198.

Gala Bellator 208 odbędzie się 13 października w Nassau Coliseum w Uniondale w stanie Nowy Jork, a tak przedstawia się aktualna karta walk:

Karta główna

Półfinał turnieju Grand Prix wagi ciężkiej
265 lbs.: Fedor Emelianenko vs. Chael Sonnen

155 lbs.: Benson Henderson vs. Saad Awad
265 lbs.: Cheick Kongo vs. Timothy Johnson

Karta wstępna
135 lbs.: Tommy Espinosa vs. Suhrob Aidarbekov

One thought on “Plakat promujący galę Bellator 208 i pojedynek półfinałowy turnieju WGP wagi ciężkiej Emelianenko vs Sonnen

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *