Poznaj moich Spartan: B-Real

W dzisiejszej części serii „Poznaj moich Spartan”, prezentujemy sylwetkę jednego z pierwszych redaktorów Fight24, który pomimo braku czasu wciąż jednak pozostaje naszym redakcyjnym kolegą. Przed Wami B-Real.

Darek jest z portalem niemal od początku jego istnienia, oprócz pisania newsów, obficie prowadził relacje, fotorelacje i przeprowadzał wywiady z wszelakich wydarzeń, które obywały się Łodzi lub okolicach. Aktualnie jako trener personalny nieco zmienił krąg zainteresowań, ale sporty walki wciąż znajdują miejsce w jego głowie i w sercu. Pomimo tego, że doskwiera mu brak wolnego czasu w razie potrzeby nadal jest gotowy wspomagać kolegów z redakcji i pomagać w rozwijaniu naszego, jak również oczywiście, Waszego portalu.

 

Inni o B-Real

Andrew:

Z Darkiem dołączyliśmy do F24, praktycznie w tym samym momencie. Często pomagaliśmy sobie wzajemnie w różnych kwestiach, konsultowaliśmy się. Pamiętam, że kiedy spotkaliśmy się osobiście po raz pierwszy w 2010r, przy okazji gali Fighters Arena Łódź – Nastula vs. Masuda , to wyjadałem mu frytki z talerza 😉

Lady M:

Darek w redakcji jest odkąd pamiętam. Zawsze zwarty i gotowy do akcji i zawsze w temacie 🙂

Yoshi:

Darek mimo, że już nie jest tak aktywny na Fight24 jak kiedyś, to w szczególnych przypadkach służy swoją pomocą. Jeden z najstarszych stażem redaktorów na F24 i człowiek, który tworzył tę stronę od jej narodzin.

B-Real o Fight24: Serwis dla fajterów, tworzony przez fajterów. Większość osób z redakcji wciąż aktualnie ćwiczy sporty walki, albo miała w przeszłości z nimi kontakt. Przez ostatni czas redakcja mocno się zmieniała, jednak obecna ekipa to prawdziwi pasjonaci, dzięki którym możecie cieszyć się najnowszymi newsami zarówno ze światowej jak i z polskiej sceny MMA.

B-Real o sobie samym: Swoją przygodę ze sportami walki zacząłem od wieku 13 lat od judo. W późniejszych latach przewijały się elementy boksu czy brazylijskiego ju-jitsu. Przygodę z MMA zacząłem od legendarnej organizacji PRIDE, do której wciąż czuję duży sentyment. Do redakcji dołączyłem na początku 2009r. Aktualnie pracuję jako trener personalny i ze względu na brak czasu nie jestem już aktywny, tak jakbym chciał, co mam nadzieję zmieni się jednak w najbliższym czasie.

One thought on “Poznaj moich Spartan: B-Real

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.