Myles Jury vs Takanori Gomi na UFC Fight Night 52

Kolejne ciekawe zestawienie dołączyło do karty walk UFC Fight Night 52 a jest nim pojedynek w wadze lekkiej między Myles’em Jury a Takanori Gomi.

Do walki tej dojdzie 20 września w Saitama Super Arena w Japonii a walką wieczoru tej glai będzie starcie w wadze ciężkiej między Royem Nelsonem a Markiem Huntem.

Nie wiemy, czy Myles Jury jest zadowolony z tego pojedynku ponieważ początkowo chciał zmierzyć się z Natem Diazem. Niepokonany w 14 pojedynkach Myles ma za sobą pięć walk w UFC odkąd wystąpił w TUF’ie. W ostatnim pojedynku wygrał ze zwycięzcą TUF’a Diego Sanchezem. Do wspomnianej wcześniej walki z Natem Diazem nie doszło ponieważ Diaz odmówił tocząc swoją walkę o renegocjację kontraktu.

Takanori Gomi to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników MMA mający rekord (35-9, MMA, 4-4 UFC). Niestety w UFC idzie mu raczej w kratkę jednak nie można odmówić mu tego, że daje dobre walki za które trzykrotnie został nagrodzony z „Knockout of the Night” oraz dwa razy otrzymał bonus za „Fight of the Night”.

Poniżej aktualna karta walk:

Heavyweight: Roy Nelson vs. Mark Hunt
Female Bantamweight: Miesha Tate vs. Rin Nakai
Flyweight: Kyoji Horiguchi vs. Chris Cariaso
Lightweight: Myles Jury vs. Takanori Gomi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.