Popek nie daje o sobie zapomnieć i chce budzić jeszcze większą grozę

Pamiętacie Popka – polskiego zawodnika MMA, który walczył dla angielskiej organizacji Cage Rage? Zobaczcie co wymyślił tym razem.

Niektórzy mogą również pamiętać Popka z polskiej sceny hip-hopowej po wydaniu albumu „HeavyWeight” w 2008 roku.

Teraz także robi się głośno wokół jego osoby i śmiało można go postawić obok równie znanego Viacheslava Datsika jako „najbardziej szalone osoby w świecie MMA we wschodniej Europie”. Okazuje się, że aby stać się jeszcze bardziej groźnym i siejącym postrach nawet w warzywniaku w sobotni poranek – Popek Rak poddał się dość specyficznej modyfikacji ciała, która jest zwana skaryfikacją. Jest to nic innego jak tworzenie sztucznych blizn na ciele.

Popek postanowił, że podczas zabiegu towarzyszyć będzie mu kamera, która udokumentuje cały proces „upiększania” twarzy. Gdyby tego było mało, można zwrócić uwagę na gałki oczne Popka, które zostały przyozdobione ślicznymi tatuażami %-)

Uwaga mocny materiał

41 thoughts on “Popek nie daje o sobie zapomnieć i chce budzić jeszcze większą grozę

  1. Kozacko to wygląda, nie powiem, ale robienie sobie sztucznej blizny jest lekko dziwne, a na oczy mógł sobie soczewki założyć… Ale jak gościu chce, jego wybór, ma swój sposób na życie… Coś jak skullboy. Ale gdyby ta blizna była prawdziwa, a na oczach miał soczewki to byłoby to normalniejsze…

  2. co za frajer xD wie ze jest zerowym zawodnikiem MMA ktory nigdy nie bedzie nic znaczyl, i na sile robi tego typu rzeczy bo liczy ze to kogos przestraszy… Pośmiewisko dla nas, że to nasz rodak

  3. jaka praca? ten człowiek jest zarobiony bardziej niż ktokolwiek z dzieciaków piszących tu komentarzy. Koles lubi takie rzeczy w Wy się napinacie. Ma swój styl, ma lekkie jebnięcie w mózgu, ale to jego pieprzony wybór.

    pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.