Polok vs Vainikainen


  Jak się przed chwila dowiedzieliśmy Maciek Polok, który niedawno w pięknym stylu powrócił do MMA po sześcioletniej przerwie stoczy 16 czerwca kolejny pojedynek, tym razem w Finlandii.  Maciek zawalczy z Juha-Pekka Vainikainenem, bardzo silnym zawodnikiem gospodarzy, który ostatnio wygrał z innym dobrym Polakiem – Łukaszem Bugarą. Maciek wystąpi w zastępstwie innego polskiego fightera, Przemka Zbiciaka.
 Sławek Szamota, trener Macka i także znakomity zawodnik wierzy w swojego ucznia. „Maciek jest przekonany, że gdy tylko złapie przeciwnika, ten będzie jego”, mówi trener najlepszego polskiego grapplera.
fot. Noradh

10 thoughts on “Polok vs Vainikainen

  1. Boruta
    Tak się składa że byłem tu w niedzielę do 2 w nocy i nie było tu posta o Poloku, teraz naglę widzę post z datą z niedzieli, godzina 21:53. Czyżbyś celowo zmienił datę posta żeby nie było że podałeś tą informację później od konkurencji ? Która nota bene zamieściła tą informację o… 21:53

  2. Jedynym moim grzechem jest to że wdałem się w dyskusję z idiotą.

    Może ktoś z redakcji, bo rozumiem że ten powyżej już do niej nie należy, potwierdzi że godzine wstawienia posta mozna edytować, tzn ja wiem że można ale ten powyzej udaje ze niby nie jeszcze mi kłamstwo zarzuca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *