Pojedynek Sage Northcutt vs. John Makdessi odwołany z karty walk UFC 214

Zaledwie na dwa tygodnie przed galą UFC 214, pojedynek między Sagem Northcuttem i Johnem Makdessi został odwołany i usunięty z karty walk.

UFC potwierdziło oficjalnie tę informację, a powodem odwołania walki jest to, że obaj zawodnicy doznali bliżej nieokreślonych kontuzji i nie mogą wystąpić 26 lipca w Anaheim w Kalifornii.

Sage Northcutt (8-2) miał początkowo zmierzyć się z Claudio Puellesem, lecz Puelles musiał wycofać się z walki z powodu kontuzji. 21-letni Northcutt miał tą walką wrócić do dywizji lekkiej po porażce w kategorii półśredniej z Bryanem Barberena, wygraną z Enrique Marinem i kolejną porażką tym razem z Mickey’em Gall’em w grudniu ubiegłego roku.

John Makdessi (14-6) nie ma najlepszego bilansu z ostatnich czterech walk, ponieważ przegrywał z Donaldem Cerrone, Yancy Medeirosem i Lando Vannata, a jedyne zwycięstwo wywalczył w starciu z Mehdim Baghdadem.

W walce wieczoru UFC 214 zobaczymy pojedynek o pas wagi półciężkiej i zarazem rewanż między mistrzem Danielem Cormierem i Jonem Jonesem. W co-main evencie tytuł mistrza wagi półsredniej będzie bronił Tyron Woodley w walce z Demianem Maia. Z kolei o pas wagi piórkowej dywizji kobiet będą walczyły Cris Cyborg Justino i Tonya Evinger.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *