Conor McGregor – Wygrałem MayMac World Tour z Floydem Mayweatherem 4 do 0

Matthew Lewis/Getty Images

Za nami tydzień wypełniony czterema konferencjami prasowymi w Los Angeles, Toronto, Brooklynie i Londynie promującymi walkę Mayweather vs McGregor. Zobaczmy jak podsumował te cztery dni Conor McGregor.

— To szalone doświadczenie, mówię ci. To wielki zaszczyt. To nie wydarzyło się tylko w jedną noc — to było wiele, wiele lat ciężkiej pracy. Wiele lat poświęcenia. To zapiera dech w piersiach i jest inspirujące. Powiem coś jeszcze: ja się tylko rozgrzewałem.

Konferencje prasowe miały swój charakter, który jednym pasował, ale wiele osób krytykuje je za niski poziom, podobieństwo do stand up’u w którym dwie osoby bez żadnych hamulców mogą mówić o sobie przeróżne, nawet najgorsze rzeczy. Wyzwisk, przekleństw i tekstów o charakterze rasistowskim i homofobicznym nie brakowało również na tych konferencjach.

Mimo wszystko Conor McGregor twierdzi, że to on był lepszy i wygrał we wszystkich czterech konferencjach pokonując Floyda Mayweathera 4 do 0.

— Powiedziałbym, że to był pogrom. Uważam, że wygrałem 4-0, a w drugiej rundzie w Toronto wygrałem 10-7. Dwukrotnie został pokonany. Jeden czy dwa dni byliśmy bardzo blisko, ale kto zyskał największe zainteresowanie? Kto powiększył kilkukrotnie w tempie wirusowym swoją popularność? To byłem ja. Wniosłem wiele czynników do tych konferencji. Zrobiłem to wielokrotnie. Wierzę, że to było nie do pokonania.

7 thoughts on “Conor McGregor – Wygrałem MayMac World Tour z Floydem Mayweatherem 4 do 0

  1. No motyw z zegarkiem za 1.4mln był dobry. Conor nie wiedział co powiedzieć i minę zrobił jakby się miał poplakac.
    Myślałem że na konfach lepszy będzie Conor ale imo 3 do 1 dla Floyda. Conor tylko w Toronto był dobry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *