Podejrzany w sprawie zaginięcia pasierbicy Walta Harrisa został aresztowany

Auburn Police / Aniah Blanchard Instagram

Mężczyzna podejrzany w związku z zaginięciem Aniah Blanchard, pasierbicy zawodnika wagi ciężkiej UFC Walta Harrisa został zatrzymany i aresztowany przez policję.

Policja z Auburn na Florydzie aresztowała 30-letniego Ibraheema Yazeeda w czwartkową noc zatrzymując go bez możliwości wpłacenia kaucji w związku z zaginięciem Blanchard. Oczekuje się, że w tej sprawie dojdzie do kolejnych aresztowań.

Yazeedowi nadano status podejrzanego w czwartek, dwa tygodnie po zniknięciu Aniah Blanchard. Wydano za nim nakaz aresztowania za porwanie pierwszego stopnia.

Auburn Police
Auburn Police

Oto, co powiedział po aresztowaniu podejrzanego szef policji z Auburn Paul Register:

„Przewidujemy inne aresztowania, więc przeprowadzamy działania w tym kierunku, ponieważ jest prawdopodobne, że ktoś inny jest jeszcze zaangażowany w tę sprawę i mamy nadzieję postawić również tę osobę przed sądem.”

Samochód Blanchard został odnaleziony w kompleksie apartamentów, około 55 mil na zachód od miejsca, w którym była ostatnio widziana. Rodzina zaginionej poinformowała, że na aucie były widoczne uszkodzenia, których wcześniej nie było. Policja potwierdziła, że na podstawie dowodów znalezionych wewnątrz pojazdu, podejrzewa się, że dziewczyna padła ofiarą przestępstwa.

Ibraheem Yazeed ma kryminalną przeszłość. Był już oskarżony wcześniej o porwanie, próbę morderstwa, rabunek, posiadanie narkotyków oraz broni bez zezwolenia.

Zaginięcie Aniah Blanchard spowodowało, że Walt Harris wycofał się z planowanego pojedynku z Alistairem Overeemem na gali UFC on ESPN 7, która odbędzie się 7 grudnia w Waszyngtonie. Nowym rywalem Overeema będzie Jairzinho Rozenstruik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.