PLMMA i XCage po raz trzeci zorganizują wspólną galę

xcage8_plmma

Po raz trzeci w historii  PLMMA i XCage łączą siły. Tym razem galę, przygotowaną wspólnie przez te federacje – XCage 8/PLMMA 57 – będzie można zobaczyć 5 września 2015 w Toruniu.

Wcześniej obie te organizacje współtworzyły XCage 6/PLMMA 38 oraz XCage 7/PLMMA 50. Podobnie jak tamte wydarzenia i to najbliższe będzie relacjonowane na żywo przez telewizję Orange sport.

Profesjonalna Liga MMA oraz XCage to firmy znane na polskim rynku mieszanych sztuk walki, mające od lat swoich oddanych fanów. Dwie wcześniejsze edycje zorganizowanych przez nie widowisk zakończyły się sukcesami.

Za PLMMA przemawia liczba zorganizowanych dotąd, udanych imprez i doświadczenie w tworzeniu gal na najwyższym, sportowym poziomie. XCage wyróżnia się dbałością o budowanie rozpisek oraz umiejętnością konstruowania wysokiej jakości przedstawienia.

To właśnie podczas wspólnych przedsięwzięć XCage i PLMMA oglądaliśmy w klatce Adriana Zielińskiego, Hracho Darpinyana, Sebastiana Romanowskiego, Macieja Górskiego, Tymoteusza Pledziewicza, Salima Touahriego czy Łukasza Bieńkowskiego. To na XCage 7/PLMMA 50 debiutował w mieszanych sztukach walki Paweł Trybała.

„Trybson”  zawalczy także 5 września, podobnie jak Fijałka czy Darpinyan. Po raz kolejny XCage i PLMMA szykują nam bardzo ciekawe wydarzenie.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *