PLMMA 27: Ziółkowski i Grochowski w walkach wieczoru.


fot. Łukasz Kupiński/PLMMA

Znamy nazwiska dwóch zawodników, których zobaczymy w walkach wieczoru na gali PLMMA 27, która 18-ego stycznia odbędzie się na warszawskim Wilanowie. Miejscowy zawodnik, Marian Ziółkowski (7-2-1) zawalczy w głównej walce, a tuż przed nim zawodowy rekord spróbuje poprawić Łukasz Grochowski (5-4) reprezentujący Okniński Team Biała Podlaska.

Nie wiadomo jeszcze z kim podopieczni trenera Mirosława Oknińskiego zmierzą się w oktagonie. Pewne jest, że podczas gali wystąpią zawodnicy z Warszawy, prawdopodobnie z zawodnikami z innego miasta lub zagranicy.

Dla Ziółkowskiego będzie to szansa na kolejne zwycięstwo przed czasem, bowiem na PLMMA 24 w Legionowie poddał duszeniem zza pleców w drugiej rundzie Mariusza Teodorowicza. Wcześniej na PLMMA 20 podopieczny Mirosława Oknińskiego musiał uznać wyższość Jacka Krefta, przegrywając przez poddanie.

Lider bardzo silnej ekipy z Białej Podlaskiej powraca po porażce z Arbim Shamaevem na gali PLMMA 21 w Bieżuniu. Przed porażką z Czeczenem Grochowski zastopował przed własną publicznością Artioma Żiuka z Białorusi i u naszych wschodnich sąsiadów poddał w drugiej rundzie wcześniej niepokonanego Sergieja Siemiżona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *