Piotr Niedzielski rywalem Alana Langera podczas gali Spartan Fight 7

Na gali Spartan Fight 7 zobaczymy bardzo ciekawe starcie kategorii lekkiej. Alan Langer (8-6) zmierzy się z Piotrem Niedzielskim (8-3).

Alan Langer  1 kwietnia stoczy swój czwarty pojedynek na Spartan Fight. Z dwóch pierwszych zawodnik Silesian Cage Club wychodził zwycięsko pokonując Węgra Laszlo Furko oraz Słowaka Michała Mokrego. Dość niespodziewanej porażki doznał na Spartan Fight 5, gdzie przegrał z Ukraińcem Tarasem Sapą. Jednak Langer pokazał w tej walce niezwykły charakter, a werdykt sędziowski zdaniem niektórych obserwatorów powinien być inny. To już jednak jest historią, Alan w kolejnych pojedynkach zamierza wrócić na zwycięską ścieżkę i wywalczyć sobie status pretendenta do walki o pas mistrzowski.

Dla Piotra Niedzielskiego będzie to debiut na Spartan Fight. Zawodnik Ankosu Poznań swoje ostatnie dwa pojedynki wygrywał przez nokauty. To bardzo wszechstronny zawodnik, który w każdej walce dąży do wygranej przed czasem. Co ciekawe w przeszłości mierzył się także z Michałem Mokrym, którego podobnie jak Langer pokonał po decyzji sędziów.

Zapowiada się arcyciekawy pojedynek, w którym nie sposób wskazać faworyta. Obaj są doświadczonymi, ale wciąż młodymi i głodnymi sukcesów zawodnikami. Ostatnie bilety na Spartan Fight 7 dostępne na www.kupbilet.pl , w salonach EMPIK, w sklepie Bad Haus w Chorzowie przy ul. Jagiellońskiej oraz w saloniku piękności Nails w Chorzowie Batorym przy ul. Obrońców Chorzowa 3.

Wiadomość prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *