Pierwsze zestawienia Krwawy Sport 1 – Michał Marczak vs Mikołaj Prabucki i Dariusz Rutkiewicz vs Arkadiusz Jakóbczyk

Przedstawiamy pierwsze zestawienia i zawodników, którzy zawalczą na gołe pięści podczas gali Krwawy Sport 1, która odbędzie się 20 czerwca.

Michał Marczak ( Fight Club MMA FURIA Bytów & PAPAJ Gym ) vs Mikołaj Prabucki ( Baltic Fighters MMA Gdańsk)

Michał Marczak z bytowskiego klubu MMA FURIA to niekalkulujący zawodnik, którego obchodzi tylko wymiana ciosów. Zawodnik z Bytowa jest ubiegłorocznym Amatorskim Międzynarodowym Mistrzem Polski K-1 organizacji Time of Masters. Marczak lubi krew, ciągle idzie do przodu. Zawodnik z Bytowa mimo, że jest typowym strikerem to swoich sił dwukrotnie próbował w MMA. W debiucie przegrał przez duszenie. W drugiej walce mimo, że zupełnie zdominował przeciwnika seriami ciosów i kopnięć, a walka była bardzo bliska zakończenia został zdyskwalifikowany po nieprzepisowych kolanach, które automatycznie włączał w kombinacje. Na naszym turnieju kolana są w pełni legalne-zatem do dzieła Panie Marczak.

Mikołaj Prabucki reprezentujący gdański Baltic Fighters MMA ma za sobą przygodę w Tajlandii i walki na jednej z gal tajskiego boksu. Prabucki to amatorsko doświadczony, charakterny zawodnik, który wielokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. Na zawodowej gali Time of Masters „Powrót Królów” w czerwcu ubiegłego roku stoczył swój ostatni pojedynek. Półzawodową rywalizacje na zasadach K-1 zakończył z ręką w gorzę pewnie wypunktowując swojego przeciwnika.

Dariusz Rutkiewicz (Rutek Team) vs Arkadiusz Jakóbczyk (Sokół Team Szczecin)

Dariusz Rutkiewicz z Bydgoszczy to charakterny zawodnik, który lubi mocne wymiany. Walczy mądrze co dwukrotnie pozwoliło mu kończyć zawodowe walki K-1 z ręką w górze. Walki stoczone zostały na dużych wydarzeniach. Podczas gali Enfusion w Irlandii rozprawił się z przeciwnikiem już w pierwszej rundzie, a podczas gali King of Kings w Wilnie pewnie wypunktował Martynasa Jasiunasa. Ostatnio bydgoszczanin miał spróbować swoich sił w formule MMA podczas gali TFL 20, jednak wtedy wykluczyła go z rywalizacji go kontuzja. Głodny walki i krwi wraca do klatki już 20 czerwca.

Arkadiusz Jakóbczyk to zawodnik, doświadczony w amatorskich pojedynkach przed dużą publicznością. Jakóbczyk w formule MMA stoczył pojedynki na takich galach jak GSW w Międzychodzie, XCage, czy Slugfest. Już listopadzie ubiegłego roku był przymierzany do zawodowej walki w formule K-1, jednak wtedy z rywalizacji kontuzja wykluczyła jego przeciwnika i do walki nie doszło. Jednak co się odwlecze, nie uciecze. Jakóbczyk zawalczy na zasadach K-1 i to na gołe pięści.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *