Pierwsza historyczna gala kobiet ONE Championship na żywo w Fightklubie!

W najbliższy piątek oktagonem w Singapurze będą rządziły kobiety! To one przejmą ring i stoczą wszystkie walki najbliższej gali ONE Championship! Hitem będzie pojedynek o mistrzostwo świata w wadze słomkowej, a cała gala na żywo w Fightklubie! 

Empower to wydarzenie bezprecedensowe w historii ONE Championship! Po raz pierwszy w historii organizacja postanowiła oddać wszystkie miejsca w karcie walk w ręce kobiet, a my liczymy, że panie odpłacą się za zaufanie znakomitymi pojedynkami. Całe show na żywo na antenie Fightklubu. Początek transmisji z Singapuru w piątek 3 września o godz. 13:00. 

Historyczny program będzie transmitowany w kilkudziesięciu krajach na całym świecie i obejmie kilka epickich pojedynków, wśród których na pierwszy plan na pewno wysunie się starcie aktualnie panującej mistrzyni świata ONE w wadze słomkowej, Xiong Jing Nan z trzynastokrotną mistrzynią świata w brazylijskim jiu-jitsu, Michelle Nicolini. Chinka to pięciokrotna czempionka organizacji, która w starciu z utytułowaną Brazylijką będzie broniła mistrzowskiego pasa. Szykuje się wielki pojedynek, obie fighterki są bowiem niezwykle doświadczone i na pewno zrobią wszystko, aby wyjeżdżać z Singapuru z kolejną wygraną w swoim profesjonalnym CV. 

Pojedynek Xiong Jing Nan vs Michelle Nicolini zakończy piątkową galę, a rozpocznie go równie interesująca walka w ONE Super Series pomiędzy znakomitą mistrzynią kick-boxingu, Anissą Meksen, a debiutującą w ONE, ale będącą już m.in. mistrzynią świata ISKA K1 w wadze atomowej, Cristiną Morales.

Pomiędzy dwoma powyższymi walkami odbędą się cztery ćwierćfinałowe pojedynki w największym w historii kobiecym turnieju MMA w wadze atomowej. To długo wyczekiwana w środowisku inicjatywa, o której włodarze ONE mówili już od pewnego czasu. Dopiero teraz jednak plany ziściły się i w Singapurze będziemy mogli zobaczyć osiem niezwykłych zawodniczek walczących o awans do turniejowych półfinałów. A wszystko to podczas jednego wieczoru! 

W turniejowej drabince zajmująca pierwsze miejsce w rankingu Denice Zamboanga zmierzy się z notowaną na piątym miejscu w tym zestawieniu, Seo Hee Ham. Z kolei druga w rankingu Meng Bo skrzyżuje rękawice z nieźle prezentującą się na poprzednich galach ONE Hinduską, Ritą Phogat. Określana mianem cudownego dziecka japońskiego MMA, Itsuki Hirata, spróbuje przeciwstawić się Alyse Anderson, a notowana na czwartym miejscu w rankingu ONE w wadze atomowej Stamp Fairtex będzie miała okazję do rewanżu na plasującej się w tym zestawieniu jedno „oczko” wyżej Alyonie Rassohynej. Przed nami niezwykłe show z kobietami w rolach głównych! 

ONE Championship: Empower na żywo w piątek 3 września o godz. 13:00 w Fightklubie

Main Card gali ONE Championship: Empower:
Xiong Jing Nan (Chiny) vs Michelle Nicolini (Brazylia)
Denice Zamboanga (Filipiny) vs Seo Hee Ham (Korea Południowa)
Alyona Rassohyna (Ukraina) vs Stamp Fairtex (Tajlandia)
Meng Bo (Chiny) vs Ritu Phogat (Indie)
Itsuki Hirata (Japonia) vs Alyse Anderson (USA)
Anissa Meksen (Francja) vs Cristina Morales (Hiszpania)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *