Conor McGregor zdradził ile zostało mu walk w kontrakcie z UFC. Zamierza je wykorzystać do ustanowienia kolejnych rekordów

Chris Unger/Zuffa LLC

Conor McGregor oznajmił w swoich mediach społecznościowych ile pozostało mu jeszcze walk w obecnym kontrakcie z UFC. „The Notorious” planuje wygenerować na nich kolejne rekordy PPV.

Prowadząc sesję pytań i odpowiedzi z fanami na swoich mediach społecznościowych w poniedziałek wieczorem, McGregor zdradził mnóstwo informacji na swój temat. Kiedy jeden z fanów poruszył kwestię generowania przez McGregora rekordowej sprzedaży PPV na swoich walkach, Irlandczyk zdradził, że pozostały mu tylko dwie walki w kontrakcie UFC. McGregor twierdzi, że obecnie posiada osiem z dziesięciu najlepszych rekordów PPV UFC i chce wykorzystać swoje dwie ostatnie walki, aby zdobyć całą pierwszą dziesiątkę.

„Ta lista jest niepoprawna. (Walka) McGregor vs Aldo zarobiła więcej niż UFC 100, Brock v Mir. A McGregor vs Cowboy zarobiła więcej niż McGregor vs Aldo. Obecnie posiadam 8 z 10 najlepszych PPV w UFC. Zostały mi dwie walki w kontrakcie, więc będę chciał skończyć z pełnym Top 10 w PPV. Motywujące!”

Ciekawie jest usłyszeć od samego McGregora ile walk pozostało mu w Oktagonie pod obecnym kontraktem biorąc pod uwagę, że tego typu informacje są zazwyczaj poufne i nie są dostępne dla ogółu społeczeństwa. Teraz, gdy wiemy, ile walk zostało McGregorowi w kontrakcie z UFC, staje się nieco bardziej intrygujące to, jaka będzie jego dalsza droga w organizacji. Oczywiście, doznał on poważnej kontuzji złamania nogi w walce z Dustinem Poirierem i będzie potrzebował około roku przerwy, aby dojść do siebie. Jednak kiedy już wróci, możliwe, że zechce stoczyć dwie ostatnie walki w szybkim tempie, wypełniając do końca swój kontrakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *