Piechota, Lubońska i Lipski po gali PROMMAC: Po prostu walcz!

Przedstawiamy kolejną serię wywiadów po gali PROMMAC: Po prostu walcz! Tym razem przepytaliśmy Oskara Piechotę, Kasię Lubońską oraz Grzegorza Lipskiego.

Oskar Piechota jako jedyny zawodnik gali PROMMAC: Po prostu walcz! zaserwował swojemu przeciwnikowi TKO kończąc walkę w drugiej rundzie. Sprawdźmy co sądzi o tej walce.

Katarzyna Lubońska i Roksana Prucnal dały bardzo emocjonującą walkę i obie pokazały silny hart ducha i nieustępliwość jednak zwyciężczyni mogła być tylko jedna i została nią Kasia Lubońska.

Grzegorz Lipski, zawodnik klubu MMA Herkules Łęczna stoczył swoją ostatnią walkę na gali PROMMAC: Po prostu walcz! Mimo porażki pokazał się z naprawdę bardzo dobrej strony stawiając spory opór Emilowi Różewskiemu. Szkoda, że Lubelszczyzna będzie uboższa o takiego zawodnika.

Jak widać nie tylko zawodnicy na gali toczyli swoje pojedynki, my także musieliśmy zmierzyć się z kapryśnym oświetleniem. Niestety słaba jakość video była spowodowana tym, że wywiad był nagrywany w holu hotelowym w którym co chwila gasło światło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.