Phil De Fries vs Michał Kita o pas oraz Borys Mańkowski i Antun Racić na KSW 57

Federacja KSW ogłosiła kolejną galą KSW 57, która odbędzie się 19 grudnia a jej głównym pojedynkiem będzie walka o tytuł wagi ciężkiej między mistrzem Philem De Friesem a Michałem Kitą.

Phil De Fries stanie do czwartej obrony tytułu w walce z Michałem Kitą. De Fries ma za sobą serię sześciu zwycięstw z rzędu, a ostatnią walkę stoczył na gali KSW 50 pokonując przez niejednogłośną decyzję Luisa Henrique. Anglik ma na swoim koncie wygrane m.in. z Michałem Andryszakiem, Karolem Bedorfem i Tomaszem Narkunem.

Michał Kita stoczył swoją ostatnią walkę w sierpniu na gali KSW 53 na której pokonał Michała Andryszaka. Był to jego powrót do KSW po dłuższej nieobecności i walkach dla innych organizacji. Dla Kity będzie to druga próba zdobycia tytułu mistrza KSW po nieudanej próbie w 2015 roku na KSW 33 na której przegrał z ówczesnym mistrzem Karolem Bedorfem.

Oprócz tego na gali KSW 57 zobaczymy Borysa Mańkowskiego oraz Antuna Racića. „Diabeł Tasmański” wróci do klatki KSW po zwycięstwie przez jednogłośną decyzję nad Marcinem Wrzoskiem na gali KSW 57. Z kolei Antun Racić wróci, aby bronić swojego tytułu mistrza wagi koguciej. Chorwat wywalczył pas pokonując przez większościową decyzję Damiana Stasiaka na gali KSW 51.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.