Phil Davis chce walczyć o pas z Ryanem Baderem, ale jest też otwarty na walkę z Muhammedem Lawalem

Bellator

Phil Davis celuje teraz w rewanżowy pojedynek z mistrzem wagi półciężkiej Ryanem Baderem, ale oprócz tej walki ma jeszcze plan na inny pojedynek.

W minioną piątkową noc (3 listopada) Phil Davis pokonał przez jednogłośną decyzję Leo Leite na karcie głównej gali Bellator 186 w Pensylwanii.

Na konferencji prasowej po walce Davis powiedział, że chciałby teraz stoczyć rewanż z mistrzem wagi półciężkiej Ryanem Baderem, który na tej samej gali obronił pas w walce z Lintonem Vassellem. Davis i Bader walczyli ze sobą  już dwukrotnie. Pierwszy raz na gali UFC on FOX 14 w styczniu 2015 roku i na gali Bellator 180 w czerwcu tego roku kiedy to stracił tytuł mistrza. W obydwu walkach Mr. Wonderful odniósł porażkę przez niejednogłośną decyzję.

Podczas gdy Davis oczekuje na rewanż z Ryanem Baderem, nie miałby nic przeciwko walce z Muhammedem Lawalem z którym również już walczył w maju 2016 roku na gali Bellator 154. Warunek na walkę z Lawalem jest taki, że musi on wyleczyć kontuzję jaka wyeliminowała go z walki z Liamem McGeary na gali Bellator 185.

„Absolutnie, zasługuję na walkę o tytuł. Chodzi o to, aby wyjść do walki i mocno naciskać, podkręcać tempo i pchać akcję, aby dać fanom to, czego chcą. Potrzebuję żeby King Mo pojawił się w walce. Jest świetnym zawodnikiem, ale po prostu doznał kontuzji. Jestem gotów na wszystko. Chciałbym walczyć o pas — kiedykolwiek i gdziekolwiek. Jeśli jednak ktoś chce walczyć ze mną wcześniej, to jestem na to otwarty.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.