Penn vs. Siver oraz Boetsch vs. Hendricks dodane do rozpiski UFC w Oklahomie

Dwa bardzo solidne pojedynki zostały dodane do rozpiski gali UFC w Oklahomie.

W pierwszym dodanym pojedynku gali w Oklahomie zobaczymy starcie pomiędzy Timem Boetshcem oraz Johnnym Hendricksem

Tim Boetsch (20-11) powraca do Oktagonu po porażce z niezwykle groźnym Ronaldo Souzą. Amerykanin został pokonany już w 1 rundzie przez kimurę. Został dwukrotnie nagradzany bonusem za swoje pojedynki. Początkowo występował w kategorii półcieżkiej następnie w 2011 roku przeniósł się średniej. Ostatnimi czasy tylko raz wystąpił w pojedynku wagi półciężkiej a było to w walce przeciwko Edowi Hermanowi.

Johnny Hendricks (18-6) w swoim ostatnim pojedynku wreszcie zdołał wygrać po aż 3 porażkach z rzędu. Pokonanym był Hector Lombard, którego Hendricks zwyciężył przez jednogłośną decyzję sędziów. W 2013 roku walczył w pojedynku mistrzowskim z Georgesem St-Pierre, który przegrał przez niejednogłośną decyzję po niezwykle zaciętej i wyrównanej walce. Pas udało mu się zdobyć rok później po walce z Robbie Lawlerem jednak zbyt długo nie został jego posiadaczem ponieważ już w pierwszej obronie w rewanżowym pojedynku stracił go na rzecz Lawlera.

W drugim dodanym pojedynku będziemy świadkami starcia pomiędzy B.J. Pennem oraz Dennisem Siverem.

B.J. Penn (16-11-2) to żyjąca legenda UFC. Jest członkiem UFC Hall of Fame oraz byłym posiadaczem dwóch pasów: kategorii lekkiej oraz półśredniej. W 2014 roku po przegranej walce z Frankie Edgarem zakończył karierę. W 2017 roku powrócił do rywalizacji mierząc się z Yairem Rodriguezem przegrywając przez przez TKO w 2 rundzie. Pokonał m.in. takich zawodników jak: Matt Hughes, Diego Sanchez oraz Kenny Florian.

Dennis Siver (22-11, 1NC) to niemiecki zawodnik pochodzenia rosyjskiego, którego bez wątpienia można nazwać weteranem organizacji UFC. Został 6-krotnie nagrodzony za swoje pojedynki. Swoje ostatnie jak na razie walki stoczył w 2015 roku. Najpierw przegrał z Conorem McGregorem przez TKO a następnie z Tatsuyą Kawajirim przez jednogłośną decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *