Pełna karta walk oraz materiały video przed Glory 36 / Glory Collision

GLORY 35 Collision Verhoeven vs Hari

Już w tę sobotę w niemieckim Oberhausen odbędzie się jedna z najciekawszych gal organizacji GLORY w której zobaczymy pojedynek o pas wagi ciężkiej między mistrzem Rico Verhoevenem i Badrem Hari.

Na gali GLORY 36 / GLORY Collision dojdzie do prawdopodobnie największego pojedynku w historii organizacji w którym mistrz wagi ciężkiej Rico Verhoeven zmierzy się o pas z jednym z najlepszych kickboxerów na świecie Badrem Hari, który według wielu ma niewykorzystany potencjał. Rico Verhoeven panuje w dywizji ciężkiej od gali GLORY 11 i wygranej w turnieju. Verhoeven dał się poznać jako prawdziwy mistrz wagi ciężkiej pokonując w kolejnych walkach siedmiu przeciwników.

Rywalem Verhoevena będzie Badr Hari, który przez wielu uznawany jest za najlepszego kickboxera. Hari nie jest jednak tym samym typem kickboxera co dawne legendy takie jak Peter Aerts, czy Ernesto Hoost jednak w swojej walce w GLORY sprowadzi ducha dawnego K-1. Badr Hari to ogromny talent, ale również zawodnik walczący nieregularnie w ciągu ostatnich lat ze względu na swoją porywczość, która kilkukrotnie prowadziła go do konfliktów z prawem. W nadchodzącą sobotę, Badr Hari będzie mógł jednak przypomnieć o sobie fanom Kickboxingu.

Gala GLORY 36 / GLORY Collision to nie tylko walka Verhoeven vs Hari, ale również karta walk wypełniona innymi znakomitymi pojedynkami. Na gali zobaczymy także trzy inne walki o tytuły mistrzowskie w których Nieky Holzken będzie bronił tytułu wagi półśredniej przed Cedric’iem Doumbe, Sittichai Sitsongpeenong będzie bronił pasa wagi lekkiej przed Maratem Grigorianem, a w półfinale i finale turnieju trzecią walką o pas będzie inauguracyjne starcie o tytuł mistrzyni wagi super koguciej.

Poniżej pełna karta walk gali GLORY 36 / GLORY Collision:

GLORY: Collision (PPV UFC.TV, godzina 22:00 czasu polskiego)

Walka o tytuł wagi ciężkiej
+95 kg: Rico Verhoeven vs. Badr Hari

Walka o tytuł wagi półśredniej
-77 kg: Nieky Holzken vs. Cedric Doumbe

+95 kg: Jamal Ben Saddik vs. Ismael Londt

Finał turnieju Super Bantamweight Grand Prix kobiet
55 kg: — vs. —

Superfight Series (Fight Pass, godzina 19:30 czasu polskiego)
-95 kg: Danyo Ilunga vs. Michael Duut
-77 kg: Harut Grigorian vs. Danijel Solaja

Półfinał turnieju Super Bantamweight Grand Prix kobiet
55 kg: Tiffany van Soest vs. Jessica Gladstone
55 kg: Isis Verbeek vs. Amel Dehby

-70 kg: Andrej Bruhl vs. Tyjani Beztati

GLORY 36: Germany (ESPN3, godzina 17:00 czasu polskiego)

Walka o tytuł wagi lekkiej
-70 kg: Sittichai Sitsongpeenong vs. Marat Grigorian

Finał turnieju wagi lekkiej
-70 kg: — vs. —

-65 kg: Mosab Amrani vs. Fabio Pinca

Półfinał turnieju wagi lekkiej
-70 kg: Yodkhunpon vs. Hysni Beqiri
-70 kg: Dylan Salvador vs. Anatoly Moiseev

Na gali zobaczymy również byłego mistrza K-1 a obecnie zawodnika UFC Alistaira Overeema, który wcieli się w komentatora gali.

„Nie mogę się doczekać tej sobotniej gali GLORY Collision. To będzie bardzo ekscytująca noc i jest mi bardzo miło, że będę mógł być jednym z analityków i komentatorów.”

Overeem zdobył tytuł mistrza K-1 World Grand Prix w 2010 roku. Oprócz tego, Alistair stoczył w 2009 roku walkę z Badrem Hari, którą w całości możemy teraz ponownie obejrzeć.

POZOSTAŁE MATERIAŁY PROMOCYJNE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *