Pełna karta walk gali „Wieczór Walk 5” w Krakowie – aż 21 pojedynków!

5 walk zawodowych i 16 pojedynków amatorskich z udziałem największych lokalnych talentów.

Wieczór Walk 5 konsekwentnie realizuje swoją ideę, jaką jest stwarzanie najzdolniejszym zawodnikom i zawodniczkom z Małopolski możliwości na zdobycie bezcennego doświadczenia i promocję własnej osoby wśród fanów MMA.

14 grudnia zobaczymy w akcji aż 42 zawodników. W 5 walkach zawodowych, 15 walkach półzawodowym i jednym specjalnym pojedynku na zasadach BJJ No Gi zmierzą się ze sobą przedstawiciele wszystkich krakowskich klubów oraz czołowych klubów z południa Polski.

Wieczór Walk 5 już 14 grudnia w krakowskiej hali Suche Stawy przy ul. Ptaszyckiego 6. Pierwsze walki rozpoczną się o godz. 16.00.

W sprawie biletów prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny (tel. 731 131 431 / [email protected])

Karta walk:

Karta główna (walki zawodowe, 3×5 minut):
70,3 kg: Michał Sobiech (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała) vs Przemek Fajer (Yakiba
Team/Natal Gold Team)
65,8 kg: Robert Ruchała (Grappling Kraków) vs Dawid Kareta (Octagon Team Cieszyn)
70,3 kg: Sergiusz Uzarek (Silesian Cage Club) vs Kamil Krzewina (Shark Top Team
Bytom)
56,7 kg: Kasjan Kaźmierczak(Kotwica MMA team) vs Patryk Martynik (Octagon Team
Cieszyn)
70,3 kg: Mateusz Pochopień ( Silesian Cage Club) vs Adam Rybczyński(Shark Top Team
FitFabric)

Walka specjalna (walka na zasadach BJJ No Gi, 2×4 minuty)
48,5 kg: Magdalena Czaban (Kotwica MMA team) vs Kamila Kwiatkowska (Rio Grappling
Club Częstochowa)

Karta wstępna I (walki półzawodowe, 3×3 minuty)
70,3 kg: Dominik Wydra(Kotwica MMA team) vs Dawid Duda(Grappling Kraków, Animmals
Zawiercie )
81 kg: Bartosz Kowal (Akademia Fenix Kraków) vs Mateusz Grzeżółkowski (Ronin
Świętochłowice)
65,8 kg: Maciej Rębacz (Kotwica MMA team) vs Krzysztof Lelito (Halny Nowy Sącz)
77,1 kg: Kornel Kaczmarczyk (Grappling Kraków) vs Artur Kułak (Warszawskie Centrum
Atletyki)
65,8 kg Roger Irlik(Kotwica MMA team) vs Rafał Młynarczyk (Oświęcimski Klub MMA)
56,7 kg: Barbara Grabowska (Szkoła Walki Drwala) vs Klaudia Cichoń (Dexters Team
Nowy Sącz)
77,1 kg: Jakub Cuber(Kotwica MMA team) vs Bogusław Koział (Halny Nowy Sącz)

Karta wstępna II (walki półzawodowe, 3×3 minuty)
93,0 kg: Szymon Petka (Kotwica MMA team) vs Stanisław Ogorzałek (Halny Nowy Sącz)
65,8 kg: Sebastian Olszowy(Grappling Kraków) vs Tobiasz Le (Octagon Team Cieszyn)
63 kg: Dawid Błachut (Kotwica MMA team) vs Kamil Szkaradek (Grappling Kraków)
77,1 kg: Jacek Buczko(Kotwica MMA team) vs Piotr Pytel (Combat Team Dębica)
70,3 kg: Gustaw Gośko (Grappling Kraków) vs Adam Muzyka (Spartakus Zakopane)
61,2 kg: Eryk Bałasz (Kotwica MMA team) vs Daniel Wojańczyk (Olimpus Fight Club
Dąbrowa Górnicza)
61,2 kg: Julian Sudoł (Grappling Kraków) vs Michał Musiał (Silesian Cage Club)
77,1 kg: Maciej Ziemski (Kotwica MMA team) vs Jozef Zombek

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.