Paweł Wolski: Pokażemy Wam prawdziwe MMA

Paweł Wolski, jeden z współwłaścicieli Strefy Walk, odpowiada na kilka najbardziej aktualnych pytań dotyczących nadchodzącej gali. Zapraszamy do lektury.

Cześć, co słychać?
– Witam, wszystko dobrze.

Jak idą przygotowania do gali?
– Jest mnóstwo pracy, ale najważniejsze ustalenia i rozmowy już za nami. Mamy przeciwnika dla Alexa, mamy wszystkich zawodników, którzy wystąpią na gali. To najważniejsze.

Gala się odbędzie?
– (śmiech) Z całą stanowczością tak.

Pytam bo cały czas pokutuje na portalach branżowych i na forach opinia, ze jeżeli dwie poprzednie gale nie odbyły się to i ta ma małe szanse. Jest ich już co prawda zdecydowanie mniej, ale wciąż się pojawiają.
– Słuchaj, po tym wszystkim co już przeszliśmy powinniśmy się wycofać, ale to nie jest w naszym stylu. Jesteśmy z Aleksandrem (Mikołajczak, współwłaściciel Strefy Walk, przyp red.) mądrzejsi o pewne doświadczenia, współpracujemy teraz z zupełnie nowymi ludźmi, których znamy już na tyle, że wiemy, że nas nie zawiodą. Chcemy dać kibicom to co sami chcielibyśmy oglądać. Sami jesteśmy wielkimi fanami mma i co najważniejsze nie robimy tego z chęci zysku, a z wielkiej pasji.

Pieniądze są nie ważne?

– Pieniądze są bardzo ważne, ale my mamy z czego żyć, wkładamy w to wszystko mnóstwo swoich oszczędności i jeszcze nie zarobilismy ani grosza. Nie skarżę się, ale wydaje mi się, że właśnie to różni nas od wszystkich innych. Chcemy coś zrobić, nie zwijamy sie tylko dlatego, że coś nam w przeszłości nie wyszło. Tak jak powiedziałem, zweryfikowaliśmy pogląd na pewne sprawy, dobraliśmy nową, dobrą i zgraną ekipę i idziemy do przodu.

Wciąż idziecie do przodu, to prawda. Jest to spacerek czy raczej droga przez mękę?
– Na pewno nie spacerek. Codziennie napotykamy mnóstwo przeszkód. Nie ma jednak takiej siły, która odciągnęła by nas od zamierzonego celu. Do każdego ze współpracowników, zawodników, sponsorów czy kogokolwiek podchodzimy szczerze i bez owijania w bawełnę. Jeżeli jest problem to o tym mówimy. Wszystko oparte jest na jasnych zasadach dlatego też wielu ludzi nam zaufało. Dlatego mamy Alexa, który po raz pierwszy zawalczy w Polsce, a najbardziej ufnym człowiekiem na ziemi on nie jest. Dlatego Fedor pojawi się na gali w charakterze gościa.

Wielu pewnie zazdrości wam tych kontaktów, szczególnie z Fedorem.
– Zazdrość to złe uczucie, do niczego dobrego nie prowadzi.

Fedor będzie na gali na sto procent?

– Mamy zapewnienie jego sztabu o gotowości do przyjazdu do Polski, mamy wizy do Rosji. Jedziemy wkrótce, wracamy i mam nadzieję ogłaszamy, że Fedor będzie.

Fedor w listopadzie walczy z Monsonem w Rosji, to nie zaszkodzi w jego przygotowaniach do walki?
– Dwa czy trzy dni odpoczynku nikomu nie zaszkodzą.

Pojawiają się też opinie, że karta waszej gali jest słaba w porównaniu np. z innymi planowanymi na jesień.
– Alex Emelianenko z Rafałem Dąbrowskim dadzą świetną walkę. Paweł Jóźwiak to człowiek, który tworzył polskie mma, Krzysztof Jotko, jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy, Zwierzak Muszyński, Morzyszek. Młodzi perspektywiczni zawodnicy, to słaba karta? Widziałeś walkę Czarneckiego na pierwszej Strefie Walk? To była bitwa! To będzie świetna gala z mnóstwem atrakcji i fantastycznymi pojedynkami.

Galę pokarze jakaś telewizja?
– Negocjujemy z dużymi graczami, tyle mogę powiedzieć.

Możecie zapewnić jakieś atrakcje widzom, którzy nie są jeszcze przekonani do mma?

– Cała oprawa gali to będzie coś fantastycznego. zaplanowaliśmy miedzy innymi występ Chloe Bruce. widziałeś co ta dziewczyna potrafi? To będzie niezapomniany wieczór, ale oczywiście wszystkich niespodzianek zdradzić nie mogę.

Kiedy rusza sprzedaz biletów?
– Ruszamy w tym tygodniu. Bilety będą dostępne na eventim.pl.

Możesz powiedzieć coś co zachęci ludzi do ich kupowania?
– Jeżeli chcecie zobaczyć prawdziwe mma, w niezapomnianej oprawie, zapraszam. Nikt kto kupi bilet i pojawi się 28 października na Torwarze nie wyjdzie z hali zawiedziony.

Działacie długofalowo? Planujecie już kolejne gale?

– Skupiamy się na najbliższej, dopinamy wszystko na ostatni guzik, jednocześnie gdzieś z tyłu głowy tworzy się już plan na kolejne eventy. Tak jak mówiliśmy na konferencji prasowej będziemy chcieli dawać kibicom dwie, duże spektakularne gale rocznie.

Dziękuję bardzo za rozmowę i pozdrawiam.
– Dziękuję bardzo, pozdrawiam serdecznie wszystkich kibiców.

Rozmawiał: Michał Miśko

One thought on “Paweł Wolski: Pokażemy Wam prawdziwe MMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *