MMA Attack – konferencja prasowa

Kliknij aby powiększyć

Bilety na galę MMA ATTACK dostępne w sprzedaży już od 15 września!

15 września, w czwartek, o godz. 12.00 w warszawskim klubie Glass House rozpocznie się pierwsza oficjalna konferencja prasowa organizacji MMA ATTACK. Stawią się na niej wszyscy zawodnicy gali, których nazwiska fani sportów walki mieli okazję poznać w ciągu ostatniego miesiąca.

Gwiazdy polskiego MMA, w tym Tomasz Drwal, Damian Grabowski, Maciej Górski poznają przeciwników, z którymi przyjdzie im się zmierzyć na Torwarze 5 listopada. Na pytania dziennikarzy odpowiedzą także: Marcin Najman i Przemysław Saleta, którzy ponownie staną naprzeciwko siebie, tym razem w oktagonie, w walce na zasadach K-1. Saleta zapewnia, że wszystkie osobiste sprawy załatwił już ze swoim rywalem w trakcie ostatniej walki. Najman robi jednak wszystko, by gorące uczucie, jakim od dłuższego czasu obaj panowie darzą się nawzajem, nie zagasło. Czy ciągłe podsycanie emocji w medialnych wypowiedziach znajdzie odzwierciedlenie w zachowaniu obu panów podczas konferencji? Każdy będzie miał okazję się przekonać, ponieważ impreza odbędzie się na wolnym powietrzu, w ogródku restauracyjnym klubu Glass House na tyłach Rotundy!

Kibiców, poza możliwością śledzenia konferencji na żywo i sfotografowania się z zawodnikami, czekać będzie nie lada gratka. W czwartek rusza sprzedaż biletów na galę, a na miejscu będzie można zakupić je w niezwykle atrakcyjnych cenach!

Dla fanów, którzy nie będą mieli możliwości wzięcia udziału w konferencji, organizatorzy, wspólnie z firmą Eventim, również przygotowali specjalną ofertę. Wszyscy kibice, którzy przed uruchomieniem sprzedaży biletów zarejestrują się na stronie Eventim.pl na tzw. „Ticket Alarm MMA ATTACK”, otrzymają szansę zakupu biletów z wysokim rabatem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *