Paweł Słowiński zawalczy na KSW 26 z Michałem Andryszakiem

Paweł Słowiński po raz drugi wystąpi na gali KSW i zmierzy się z Michałem Andryszakiem 22 marca. Dla Pawła będzie to trzecia walka w formule MMA i okazja do zrehabilitowania się po ostatniej porażce z Marcinem Różalskim.

Karta walk gali KSW26 została skompletowana. Dziś prezentujemy nazwisko ostatniego zawodnika, którego 22 marca będziemy mogli oglądać podczas widowiska w warszawskiej hali Torwar. Tym zawodnikiem jest Paweł Słowiński.

Słowiński walczył już na gali KSW, gdzie musiał uznać wyższość Marcina Różalskiego. Tym razem „Sting” przyleci do Polski i sprawdzi umiejętności młodego gniewnego rodzimej sceny MMA, Michała Andryszaka.
Dla wszystkich tych, którzy nie znają sylwetki sportowej Pawła Słowińskiego proponujemy przeczytanie artykułu, który ukazał się przed jego pierwszą walką dla Federacji KSW i dostępny jest tutaj. Dodatkowo dla wszystkich fanów mamy wideo, które pokazuje w jakiej obecnie formie jest Polak mieszkający w Australii. Materiał można obejrzeć tutaj.

Michał Andryszak o walce z Slowińskim dowiedział się kilka godzin temu. Pierwotnie jego rywalem miał być Michał Włodarek, lecz ten uległ kontuzji i nie będzie mógł wystąpić na marcowej gali.

Informacja prasowa KSW

5 thoughts on “Paweł Słowiński zawalczy na KSW 26 z Michałem Andryszakiem

  1. Chyba wszyscy byli zaskoczeni takim obrotem akcji. Ja byłem również pewien, iż to Paweł zniszczy Różala… A tu Marcin się pokazał, i za to wielkie gratulacje. Miejmy nadzieje, że Paweł wyciągnął wnioski, i przedewszystkim nie bedzię taki spięty jak w ostatniej walce. Jak wygra Michał to też dobrze, nawet chyba lepiej, jak dla mnie.

  2. Pawłowi zabrakło wtedy doświadczenia.Różal walczył dotychczas z parterowcami,Overeemem i Rasulovem,więc spokojnie poprawił swój gnp,ta walka powinna mieć miejsce wcześniej.Myślę że Andryszak zechcę parteru,bo nwm jak da mu radę w stójce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *