Paweł Słowiński rywalem Marcina Różalskiego na gali KSW 24

Ostatnia niewiadoma karty walk gali KSW24 – Starcie Gigantów została poznana. Rywalem Marcina Różalskiego na gali, która już 28 września w łódzkiej hali Atlas Arena będzie Paweł Słowiński.

Podczas gali KSW24 – Starcie Gigantów, która już 28 września odbędzie się w łódzkiej hali Atlas Arena dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku z udziałem dwóch utytułowanych zawodników z formuły K-1. Naprzeciwko siebie staną Marcin Różalski, a także debiutujący w formule MMA Polak z australijskim paszportem, Paweł Słowiński!

„Sting”, bo taki pseudonim nosi Słowiński urodził się w Strzegomiu, lecz oficjalnie walczy w barwach Australii i często do ringu wychodzi w koszulce z orłem na piersi. Jest jedynym zawodnikiem o polskich korzeniach, któremu było dane walczyć na najbardziej prestiżowej gali GP K-1 w Japonii.

Paweł Słowiński to aż sześciokrotny mistrz świata w K-1 (organizacji ISKA i WMC), który w swojej karierze konfrontował się m.in. z takimi legendami jak Aleksiej Ignaszow, Badr Hari, Semmy Schilt, Gokhan Saki, Remy Bonjasky i znanym z KSW23 Melvinem Manhoefem.

Podczas wrześniowej gali KSW24 – Starcie Gigantów Słowiński zadebiutuje w formule MMA przeciwko innemu, równie znakomitemu zawodnikowi wywodzącemu się z kickboxingu, Marcinowi Różalskiemu.

„Różal” podobnie jak „Sting” jest również utytułowanym zawodnikiem w formule K-1. W swoim dorobku ma mistrzostwo świata organizacji ISKA i WKA oraz wiele tytułów mistrzostw Polski i Europy. W swojej karierze K-1 krzyżował rękawice m.in. z Przemysławem Saletą i Cheick Kongo.

Od marca 2011 roku Różalski walczy w formule MMA. Dotychczas stoczył pięć zawodowych pojedynków, cztery dla Federacji KSW. Na gali KSW24 stoczy swoją szóstą walkę po ponad rocznej przerwie.

Tego starcia nie można przegapić! Dwóch gigantów sceny K-1 zmierzy się ze sobą w formule MMA na gali KSW24 – Starcie Gigantów! Emocji na pewno nie zabraknie. Bilety na galę już w sprzedaży, dostępne tutaj.

konfrontacja.com

11 thoughts on “Paweł Słowiński rywalem Marcina Różalskiego na gali KSW 24

  1. Walus to tragedia jest troche przypakowany z czego wiekszosc to tluszcz, zalozyl sobie koszulke Manto i cos tam wali w worek i juz jest zawodnikiem MMA… Widziałem go raz na bieżni… Kondycja tragedia… W ogole w Polsce jest taka moda troche przypakować pochodzić dwa lata na MMA, załozyć Tapout koszulke albo bad boy i juz fighter…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *