Paweł Nastula na Fighters Arena Łódź 2 !

(zdjęcie z ważenia z poprzedniej edycji Fighters Arena Łódź)

Świetna wiadomość dla fanów polskiego MMA. Oprócz Tomka Drwala na gali Fighters Arena Łódź 2 ponownie wystąpi Paweł Nastula ! Mistrz olimpijski w judo w pierwszej edycji błyskawicznie pokonał swojego rywala – Yusuke Masude, którego posłał na deski w zaledwie 26 sekund ! Oprócz Pawła Nastuli walczyć będzie Igor Kołacin oraz Magdalena Jarecka, która także zdecydowała się wejść do ringu na marcowej gali.  W łódzkiej Atlas Arenie po raz kolejny zobaczymy takich zawodników jak Jordan Błoch czy Marcin Bandel.

Informacja od organizatora.

Po ostatnich rozmowach z Teamem Pawła możemy już oficjalnie potwierdzić – Paweł Nastula wystąpi na naszej 2 Gali Fighters Arena Łódź, która odbędzie się 26 marca 2011 roku w hali Atlas Arena. Kontrakt z Pawłem zostanie podpisany w tym tygodniu. Tym samym kolejny pojedynek z serii „Łódź kontra reszta świata” będzie jeszcze bardziej atrakcyjny.

W środku aktualny skład.

„Łódź kontra reszta świata – drugie starcie”

Kiedy: 26 marca 2011, start o godz. 19:00, start Gali o godz. 20:00

Zawodnicy

Tomasz Drwal
Paweł Nastula
Igor Kołacin
Magdalena Jarecka
Jordan Błoch
Paweł Pawlak
Marcin Bandel
Bartosz Kopera

8 thoughts on “Paweł Nastula na Fighters Arena Łódź 2 !

  1. Widzę, że prawie wszyscy z United Gym Łódź. Chciałbym więc zobaczyć też Pawła Werszynina. Wie ktoś czy wrócił już do treningów?

    btw coś czuję, że znowu na hali będzie do tysiąca osób… Sądząc po trailerze, to organizatorzy albo nie umieją tego sprzedać albo mają kupę kasy i nie boją się strat…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *