Paweł Kordylewicz zmierzy się z Mateuszem Głąbem na gali FEN 10

fen10-glab-vs-kordylewicz

Lokalnym, derbowym pojedynkiem gali FEN 10 „Gold Edition” w Lubinie, w dniu 9-go stycznia 2016, będzie starcie dwóch zawodników MMA, Pawła Kordylewicza z klubu Streffa Fight Team Lubin i Mateusza Głąba reprezentującego WroxGym Wrocław. Pojedynek w hali RCS zakontraktowany został w kategorii półśredniej do 77 kg.

28-letni Kordylewicz walczyć będzie po raz drugi dla Fight Exclusive Night. Podczas poprzedniej wizyty organizacji w Lubinie, na początku stycznia 2015, pokonał efektownie przez poddanie Georgiya Budko z Białorusi. Kordylewicz uchodzi za świetnego grapplera, mimo iż utalentowany fighter zaczynał od boksu, w którym był wicemistrzem Polski Kadetów oraz brązowym medalistą Mistrzostw Polski Juniorów. Później rozpoczął treningi MMA w klubie Streffa Fight Team i trenuje pod okiem Tomasza Pilarza. Z zawodu jest górnikiem, a od listopada 2015 wykonuje niebezpieczny zawód ratownika górniczego w KGHM. Na zawodowej scenie ma wygrany jeden pojedynek.

Liczący 24 lata Mateusz Głąb debiutuje na arenie Fight Exclusive Night. Pochodzący z Krzepic fighter zaczynał od Taekwondo, w którym zdobył Puchar Świata i Puchar Europy. Tylko w swoim bazowym sporcie stoczył około 150 walk. Od 2011 roku zajmuje się MMA, gdzie walczył na zawodach amatorskich tocząc około 30 pojedynków. Jego trenerami są Tomasz Skórkowski i Roman Zięba. Mateusz jest świetnie i przekrojowo trenującym zawodnikiem. Na co dzień jest nauczycielem WF-u i prowadzi treningi dzieci.

Kibice już dzisiaj zastanawiają się kto zwycięży w tym pojedynku. Warto się o tym przekonać i przyjść do hali w Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28 b w dolnośląskim Lubinie. Jest to jeden z wielu ciekawych pojedynków tej gali. Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 9-go stycznia 2016, przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety na galę FEN 10 „Gold Edition” dostępne są w dwóch sieciach sprzedaży Eventim i KupBilet.pl, poprzez strony internetowe www.eventim.pl i www.kupbiet.pl oraz w punktach stacjonarnych tych sieci. Pełna lista punków dostępna pod linkami: PUNKTY EVENTIM I PUNKTY KUPBILET.PL

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *