Joanna Jędrzejczyk będzie najprawdopodobniej trenerką TUF 23

ufc.com
ufc.com

Pierwszą edycją The Ultimate Fighter w której udział brały kobiety była inauguracja dywizji słomkowej na TUF 20.

Podczas finałowej gali zwyciężczynią była Carla Esparza, która pokonała przez poddanie w trzeciej rundzie Rose Namajunas i została pierwszą mistrzynią dywizji słomkowej UFC. Już w pierwszej obronie pasa, tytuł Esparzie odebrała Joanna Jędrzejczyk która do tej pory jest mistrzynią wagi słomkowej.

Niedawno Joanna Jędrzejczyk poinformowała w rozmowie z serwisem MMARocks.pl, że jest na 99 procent pewna, że będzie trenerką w 23 edycji The Ultimate Fighter. Po części informację tę potwierdziła także Tecia Torres podczas sesji pytań i odpowiedzi.

„Słyszałam, że Claudia Gadelha i Joanna Jędrzejczyk będą prawdopodobnie trenerkami. Dziewczyny będą walczyć, by wejść do domu (TUF’a).”

Joanna Jędrzejczyk już raz walczyła z Claudią Gadelhą w swojej drugiej walce w UFC na gali UFC on FOX 13 w grudniu zeszłego roku. Pojedynek ten była bardzo wyrównany i zakończył się przez niejednogłośną decyzję na korzyść Jędrzejczyk. Gadelha wielokrotnie mówiła, że zwycięstwo należało się jej i wciąż mówiła o rewanżu w którym wygra z niepokonaną Polką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *