Paulo Costa wypada z walki z Jaredem Cannonierem. Kelvin Gastelum zastąpi Brazylijczyka

Kelvin Gastelum po raz kolejny wystąpi w roli zawodnika rezerwowego w walce wieczoru. Gastelum zastąpi Paulo Costę w walce z Jaredem Cannonierem na sierpniowej gali UFC on ESPN 26.

Paulo Costa wypadł z walki z Jaredem Cannonierem (13-5 MMA, 6-5 UFC) w wadze średniej na gali UFC on ESPN 26 planowanej na 21 sierpnia, a Kelvin Gastelum (16-7 MMA, 11-7 UFC) zgodził się wystąpić w pięciorundowym pojedynku. Powód wycofania się Paulo Costy (14-1 MMA, 5-1 UFC) z pojedynku nie został na razie ujawniony.

MMA Junkie zweryfikowało doniesienia o zastępstwie po wstępnym raporcie z ESPN. UFC nie wydało jeszcze oficjalnego komunikatu. Gala nie ma jeszcze ogłoszonej lokalizacji.

Gastelum jest po przegranej w z Robertem Whittakerem w walce wieczoru na gali UFC on ESPN 22 w kwietniu, gdzie również zastąpił Costę, który wycofał się z powodu choroby. Zwycięzca „The Ultimate Fightera” posiada bilans 1-4 w swoich ostatnich pięciu walkach.

Cannonier natomiast jest po porażce z Whittakerem na UFC 254 w październiku. Wówczas doznał kontuzji ramienia, która wymagała operacji i od tamtej pory był wyłączony z rywalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *