Floyd Mayweather jest „zdecydowanie otwarty” na rewanż z Conorem McGregorem

Mark J. Rebilas-USA TODAY Sports

Czy w przyszłości może dojść do rewanżu pomiędzy Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem? Z pewnością nie jest to wykluczone.

W czwartek dyrektor generalny Mayweather Promotions, Leonard Ellerbe dał jasno do zrozumienia, że Mayweather bardzo otwarty na pomysł zorganizowaniu rewanżu z McGregorem w ringu bokserskim.

„(McGregor) dużo mówił”, powiedział Ellerbe podczas streamu na żywo w Showtime podczas dnia medialnego przed walką Floyd Mayweather vs. Logan Paul. „Słuchaj: Conor, jeśli ty też tego słuchasz, możesz też to dostać”.

Na pytanie, czy Mayweather dałby McGregorowi szansę zrewanżowania się, Ellerbe był dosadny w swojej odpowiedzi.

„Zdecydowanie. Ta sprawa jest bardzo osobista”.

Mayweather pokonał McGregora przez TKO w 10 rundzie w ich „Money Fight” w 2017 roku, która wygenerowała szacunkowo 4,3 miliona sprzedanych pay-per-view, okazując się bardzo lukratywną walką dla obu mężczyzn. Od tego czasu McGregor powiedział, że pragnie rewanżu z Mayweatherem, który pozostaje oficjalnie na emeryturze, ale wziął udział w jednym pojedynku pokazowym w grudniu 2018 roku przeciwko Tenshinowi Nasukawa na gali RIZIN i ma spotkać się z Paulem w innym pojedynku tej nocy w Hard Rock Stadium w Miami Gardens.

Walkę Mayweather vs McGregor poprzedziła tygodniowa trasa medialna pełna animozji. Po walce Mayweather i McGregor byli jednak wobec siebie serdeczni na wspólnej konferencji prasowej.

W ciągu prawie czterech lat od ich walki doszło do kilku słownych przepychanek. Ostatnio McGregor zrugał Mayweathera za jego udział w bójce z Jake’em Paulem, bratem Logana, podczas imprezy prasowej w zeszłym miesiącu.

„Sprawy mają się teraz trochę inaczej”, powiedział Ellerbe. „Sprawy wyglądają nieco inaczej”.

Aktualnie McGregor ma przed przygotowania do trylogii z Dustinem Poirierem 10 lipca na UFC 264 w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.