Paul Daley podpisał nowy kontrakt z Bellatorem. Walka z Michaelem Page coraz bliżej?

Bellator MMA

Nowy kontrakt Paula Daley’a z Bellatorem oznacza zakończenie konfliktu jaki powstał między zawodnikiem a organizacją, a to oznacza, że zobaczymy „Semtexa” w turnieju wagi półśredniej co z kolei  daje nadzieję walkę z Michaelem Page.

Jeszcze niedawno Daley wyrażał gotowość do rozstania się z Bellatorem. „Semtex” zasugerował nawet, że zakończył przygodę z MMA po tym, jak przegrał przez jednogłośną decyzję z Jonem Fitchem. Daley twierdził, że Bellator lekceważy go, ponieważ walka z Michaelem Page nie doszła do skutku. Najwyraźniej po rozmowach z prezydentem organizacji, Scottem Cokerem, sprawy przybrały pozytywny obrót i zaowocowało to podpisaniem nowego kontraktu.

Brett Okamoto z ESPN poinformował, że Daley podpisał nową umowę z Bellatorem, a Coker potwierdził te informacje krótkim komentarzem:

„Mamy sfinalizowaną umowę – będziemy robić duże pojedynki!”

Wraz z informacją o nowym kontrakcie Paula Daley’a, przychodzi na myśl pytanie, czy w końcu zmierzy się z Michaelem Page. Można się jedynie domyślać, czy do tej walki dojdzie dokąd Bellator nie ogłosi jej oficjalnie. Wydaje się, że zestawienie go z pozostałą dziewiątką zawodników to plan idealny.

Zanim pojawiły się informacje o podpisaniu kontraktu przez Daley’a, „Semtex” powiedział Chamatkarowi Sandhu, że zamierza wziąć udział w turnieju:

„Mam zamiar wziąć udział w turnieju. Jestem pewien, że Micheal Page będzie moją pierwszą walką, mam tylko nadzieję, że uda nam się załatwić tę sprawę do końca.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *