Paul Daley dementuje informacje o walce z Michaelem Page

Bellator

Wczoraj informowaliśmy o planach Bellatora nad zorganizowaniem w maju znakomitej walki między Paulem Daley’em i Michaelem Page, ale zaraz po tym pojawiły się problemy.

Okazało się, że Paul Daley zaprzecza informacjom mówiącym o tym, że miałby zmierzyć się w kolejnej walce z Michaelem Page. O decyzji „Semtexa” poinformował Chamatkar Sandhu z MMAJunkie.com.

Być może Daley specjalnie zaprzecza tym informacjom do czasu aż Bellator oficjalnie ogłosi ten pojedynek i jest to tylko zasłona dymna. Patrząc jednak na ranking i ostatnie walki tych dwóch zawodników, zestawienie ich do pojedynku wydaje się być naturalną i prawidłową decyzją. Paul Daley ma za sobą sześć wygranych z siedmiu ostatnich walk wliczając w to efektowne zwycięstwo przez KO z Brennanem Wardem, natomiast czysty rekord Michaela Page’a i jego ostatnie walki, a zwłaszcza ta zakończona potężnym nokautem na Evangeliście Santosie mówią same za siebie.

W tym tygodniu Bellator ma zorganizować konferencję prasową na której ma ogłosić oficjalnie galę w Londynie w maju. Być może dowiemy się też czegos więcej na temat potencjalnej walki Daley vs Page.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.