Patricio Freire spodziewa się kolejnej walki z Danielem Weichelem

Dave Mandel / sherdog.com

Brazylijczyk najprawdopodobniej zawalczy jesienią.

Patricio Freire (26-4) podczas gali Bellator 178 odzyskał pas wagi piórkowej poddając Daniela Strausa (25-7), teraz Pitbull spodziewa się pierwszej obrony pasa w październiku lub listopadzie. Na swojego rywala 30-latek typuje Daniela Weichela (39-9), którego pokonał w czerwcu 2015r. po tym, jak przetrwał ciężkie chwilę w I rundzie pojedynku.

On zdobył kolejnego titleshota. Jestem mistrzem i mam bronić pasa, ale to jest ktoś, kogo już znokautowałem. Przed nokautem on zafundował mi mocny knockdown i zapłaciłem za to. To będzie dobra walka, on jest wszechstronnym zawodnikiem i damy fanom dobre widowisko.

Od czasu przegranej poniesionej z rąk Patricio Daniel zaliczył cztery wygrane pojedynki.

Nie widzę zbyt wielu zmian u mojego przeciwnika. Jedyną zmianą jaką widzę jest to, że on teraz bardziej chroni szczękę. Ja dodałem więcej technik do mojej gry. Każdy widział moją stójkę z karate w walkach z Benem Hendersonem i Danielem Strausem. Ja w tych walkach prawie nie zostałem trafiony a moje ataki miał prawie 100% skuteczność.

Na październik i listopad organizacja Bellator zaplanowała już 4 galę, na pewno znajdzie się na nich miejsce dla walki Freire z Weichelem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.