Pancrase Passion Tour 2010

 

 (foto: nightmareofbattle.com)

Już czwartego kwietnia będziemy świadkami bardzo ciekawej gali organizacji Pancrase. Organizacja hybrydowych zapasów ogłosiła trzy walki i jednego zawodnika, który wystąpi na gali.

Pierwszym ogłoszonym pojedynkiem jest starcie w wadze muszej. Debiutujący w organizacji Pancrase, mający za sobą występy w Sengoku oraz Kingdom Ehrgeiz (taka organizacja vale tudo z Japonii)  Ryota Uozomi (10-2-2) zmierzy się z byłym pretendentem do pasa Pancrase Isao Hirose (7-1).

W drugiej walce Król Pancrase w wadze koguciej Manabu Inoue (8-5-1) zmierzy się z uczestnikiem pierwszej w historii KOTC gali w Japonii Tasuyą So (5-3-1). Stawką walki nie będzie jednak należący do Manabu pas wagi koguciej.

W trzeciej ogłoszonej walce niepokonany w MMA judoka z mocną stójką Isao Kobayashi (6-0) zmierzy się z weteranem UFC i Pancrase Kojim Oishim (19-8-6). Będzie to wielka szansa dla Isao by bardzo zbliżyć się do walki o pas Króla Pancrase z panującym w tej kategorii Maximo Blanco.

Zawodnikiem, który jeszcze nie poznał rywala jest znany z walki z Kevinem randlemanem w Sengoku, Król Pancrase w wadze półciężkiej Ryo Kawamura (11-5-2). Walka najprawdopodobniej będzie pojedynkiem o pas.

źródło: NightmareofBattle.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *