Paige VanZant vs. Rachael Ostovich planowane podczas debiutanckiej gali UFC na kanale ESPN

mmanews.com

Paige VanZant prawdopodobnie powróci na początku 2019 roku.

Według informacji, które uzyskał portal MMAfighting.com, pojedynek Paige VanZant (7-4) z Rachael Ostovich (4-4) planowany jest na galę UFC, która odbędzie się 18 grudnia 2019 roku. Według źródeł uzyskanych przez amerykański portal, obie strony zgodziły się już na ten pojedynek, ale na razie nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia ze strony UFC. Gala nie ma jeszcze oficjalnie potwierdzonego miejsca, ale będzie to debiut organizacji na kanale ESPN.

Paige VanZant zdecydowała przenieść się do kategorii muszej po porażce z Michelle Waterson. W listopadzie miała zadebiutować w wadze muszej z Jessicą Eye, ale ostatecznie wycofała się z pojedynku przez kontuzję. W ostatnim pojedynku przegrała z Jessicą Rose-Clark przez jednogłośną decyzję. Bilans Amerykanki w UFC to 4 zwycięstwa oraz 3 porażki.

Rachael Ostovich stoczyła do tej pory dwa pojedynki dla organizacji UFC. W debiucie wygrała z Karine Gevorgyan przez poddanie w 1 rundzie, a w drugiej walce musiała uznać wyższość Montany De La Rosy. Występowała w programie TUF: A New World Champion, gdzie doszła do ćwierćfinału. Przed zasileniem szeregów UFC, występowała w organizacji Invicta FC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *