Paige VanZant vs. Rachael Ostovich na gali UFC Fight Night 143

Organizacja UFC oficjalnie potwierdziła pojedynek w wadze muszej kobiet między Paige VanZant a Rachael Ostovich do którego dojdzie na gali UFC Fight Night 143.

O tej walce mówiło się już w sierpniu, ale  VanZant zaprzeczyła, że jest zestawiana na pierwszej gali UFC transmitowanej na ESPN+. Teraz mamy już pewność, że do tej walki dojdzie 19 stycznia na Brooklynie w Nowym Jorku.

Paige VanZant (7-4) wróci do Oktagonu po rocznej przerwie spowodowanej leczeniem złamanej ręki. „12 Gauge” ma za sobą dwie porażki z Michelle Waterson przez techniczne poddanie w pierwszej rundzie na gali UFC on FOX 22 i Jessicą-Rose Clark przez jednogłośną decyzję na gali UFC Fight Night 124 w styczniu tego roku. Ostatnią wygraną walką VanZant było zwycięstwo przez KO w drugiej rundzie z Bec Rawlings na gali UFC on FOX 21 w sierpniu 2016 roku.

Rachel Ostovich (4-4) ma za sobą dwie walki pod banderą UFC. W grudniu ubiegłego roku pokonała przez poddanie w pierwszej rundzie Karine Gevorgyan na gali TUF 26 Finale. W ostatniej walce w lipcu została poddana w trzeciej rundzie przez Montanę De La Rosę na gali TUF 27 Finale.

Na karcie walk gali UFC Fight Night 143 ogłoszone są jak na razie tylko dwie walki. Oprócz walki VanZant vs Ostovich zapowiedziano także pojedynek w wadze półśredniej między Belalem Muhammadem a Geoff’em Neal’em.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.