Paddy Pimblett sugeruje, że Khabib Nurmagomedov „staje się Karyną sceny MMA”

sportsmanor.com

Paddy Pimblett robi wiele szumu wokół siebie przed swoim debiutem w UFC. Były mistrz Cage Warriors nigdy nie wstydził się wypowiadać swojego zdania, a teraz wystrzelił w stronę Khabiba Nurmagomedova po komentarzach „Orła” w podcaście Mike’a Tysona „Hotboxin”.

W związku z przejściem na emeryturę byłego mistrza wagi lekkiej UFC Khabiba Nurmagomedova, szanse na to, że Paddy Pimblett kiedyś z nim zawalczy, wydają się nikłe. Są oni jednak w tej samej dywizji. Mając to na uwadze, być może mieszkaniec Liverpoolu chce zasiać ziarno na wypadek, gdyby pewnego dnia pojawiła się szansa zmierzenia się z ikoną z Dagestanu.

Rozmawiając z Submission Radio, Pimplett powiedział:

„Bardzo bym chciał (sprowadzić Khabiba z emerytury), bardzo bym chciał. Bardzo bym tego chciał. Ale w ogóle nie widzę go wracającego. On stał się taką Karyną sceny MMA.

W podcaście z Mike’em Tysonem któregoś dnia on powiedział, „Możesz odłożyć ten fast food i to zioło?” Nie, gościu! To jego podcast, będzie robił co chce. Zamknij się! Zostałeś zaproszony jako gość, chłopcze. Rób, co ci każą, durniu.”

Pimblett mógłby mieć szansę na walkę z Nurmagomedovem, gdyby wcześniej dołączył do UFC. O przejściu Pimbletta do UFC mówiło się już od kilku lat. 26-latek w końcu zadebiutuje w Oktagonie przeciwko Luigiemu Vendraminiemu na UFC Fight Night 191: Brunson vs Till zaplanowanej na 4 września.

Pimblett przystąpi do walki mając za sobą dwie wygrane walki i będzie chciał udowodnić, że jest jednym z najlepszych zawodników w Wielkiej Brytanii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *