Overeem poza turniejem Strikeforce

Aktualny mistrz Strikeforce Holender Alistair Overeem, nie zawalczy w dalszej części turnieju wagi ciężkiej. W walce z Antionio Silvą zastąpi go zawodnik American Kick-Boxing Academy Daniel Cormier. Powodem wycofania Holendra z turnieju jest wygaśnięcie kontraktu i brak porozumienia przy nowej umowie z aktualnym właścicielem Strikeforce czyli Zuffa. Półfinały turnieju wagi cięzkiej Strokeforce odbędą się w pierwszej połowie września.

Aktualizacja: Okazało się, że Alistair Overeem jest kontuzjowany, potwierdził to Dana White przy okazji konferencji przed UFC 135. (video w środku)

81 thoughts on “Overeem poza turniejem Strikeforce

 1. PO PROSTU BOI SIĘ ŻE MOŻE WYKOŃCZYĆ GO W STÓJCE!PRZECIEŻ WERDUM GO PUNKTOWAŁ A CO DOPIERO BIGFOOT.A Z KLITSCHKO NIE WIDZĘ SZANS W BOKSIE,JAK PRZECIEŻ W OSTATNIEJ WALCE MMA NIE MÓGŁ ZNOKAUTOWAĆ NIE STÓJKOWICZA A CO DOPIERO STÓJKOWCA.NIECH WALCZY W MMA,ALE NIECH SKOŃCZY Z TYMI KOKSAMI,NIECH JEDZIE NA SAMYCH SUPŁACH.A FEDOR JEŚLI TRENUJE Z ALEXEM TO MA Z NIM SZANSE,MIMO ŻE REEM SIĘ GO NIE BOI.FEDOR WYGRA Z HENDEM,POTEM WERDUM JESCZE W TYM ROKU.A POTEM JAK TURNIEJ WYGRA BIGFOOT TO BĘDZIE REWANŻ Z FIEDIĄ A FIEDIA GO ZNISZCZY BO TEGO WŁAŚNIE MU ZABRAKŁO W TRENINGACH DO SILVY-TRENINGÓW Z WIELKIM ALEXEM,WYŻSZYM OD BIGFOOTA.ALE TO BEZ RÓŻNICY,W PRIDE Z NIM TRENOWAŁ,DLATEGO WYGRYWAŁ Z GIGANTAMI I KOKSIARZAMI ORAZ OSIŁKAMI.TEGO MU BRAKOWAŁO.CORMIER NIE MA SZANS Z SILVĄ A BARNETT JAK NIE SCHUDNIE I NIE POLEPSZY KONDYCJI TO SILVA BĘDZIE MIAŁ KHARITONOVA,Z KTÓRYM NIE BĘDZIE MIAŁ ŁATWO.POMYŚLEĆ ŻE BIGFOOT WYGRA TURNIEJ!

 2. logan: Komentarze takich użytkowników jak Adolf, Machiko, Brus czy ten kaczak są tak daremne i żałośne, że szkoda na nie wogóle poświecać czasu. Goście piszą tak jakby dokładnie wiedzieli co tam sie wydarzyło, kogo jest wina, o co poszło itp. Paranoja.

  Logan wskaż w moim komentarzu choć słowo w którym dokładnie i z pewnością stwierdzam jaka jest przyczyna wycofania się Overeema?!?!? jak zwykle czytasz bez zrozumienia i widzę, że wciąż masz jakieś sęki…Konkrety co do tez mojego komentarza, a nie argumentum ad personam bo zaczynasz zbliżać się do „kolegi” slu którego skądinąd sądzę trafnie oceniłeś 😉

 3. @Adolf
  jak sobie życzysz, bo w Twoim poście jest do czego sie odnosić
  więc:
  „Jakoś mnie to specjalnie nie zdziwiło. Jego mistrzowski pas naprawdę był łatwiutki i niewymagający bo trzeba sobie przypomnieć komu go zabrał” jak jest taki niewymagający i łatwiutki to czemu nie ma go np. Marcin Najman? Buentello to solidny zawodnik.
  Co masz na myśli pisząć komiczne ko? nie masz pojęcia o czym piszesz, wiesz co to jest zmęczenie? wiesz, co w takim momencie przeżywa człowiek – tym bardziej dostając po głowie(a Kharitonov bije bardzo mocno i to ścisła czołówka hw mma od lat)
  Walka z Werdumem była jaka była, ale to głównie Fabricio się do tego przyczynił. Co masz na myśli pisząc „malowany mistrz” – to co dostał w prezencie 3 pasy czy jak bo nie rozumiem?
  Jedyna być może trafna twoja teza to że Big Foot mógłby poradzić sobie z Overeemem(uważam, że jest on w stanie obecnie wygrać z każdym choć szanse z Alistairem byłyby 50-50)
  „Z resztą od czasu raptownej zmiany wyglądu i wagi nie zawalczył z nikim konkretnym z czołówki MMA” Kharitonov, Rogers, Werdum, Cro Cop – to są konkretni zawodnicy.
  „Sądzę, że taką postawą nie tylko rozczarował fanów MMA ale zasługuje na najwyższą naganę”
  a ja sie pytam niby za co zasługuje na nagane, za jaką postawe(jeszcze k..a najwyzszą !)?
  „Uważam również, że to już koniec napompowanego Overeema” kolejna głupota – Alistair jest zbyt atrakcyjnym „produktem marketingowym” zeby od tak miał zniknąć, nie ździw sie jak niedlugo coś o nim usłyszył – zresztą dalej ma 1 walke w kontrakcie w SF.
  „Obawiam się,że taką decyzją sam sobie strzela w stopę i marnuje karierę ” – jaka decyzją, skąd wiesz co sie tam wydarzyło i jaki faktycznie był tego przebieg. Nie masz o tym zielonego pojęcia, a już oceniasz. Typowe dla ludzi Twojego pokraoju jest komentować i krytykować rzeczy o których nie wie sie nic i zaraz po ich następieniu(bo przeciez od wczoraj dopiero wszyscy o tym wiedzą)
  „Jakoś w K1 mistrzem , a zdecydowani tym bardziej w boksie go nie widzę. ”
  W boksie owszem nie ździała za wiele, co do K-1 to jeśli sie nie myle to on już jest mistrzem 🙂 Pokonał Hariego, Aertsa(2 razy)i Bonyaskiego(bo wg mnie wygrał tą walke) – a to legendy k-1.
  „Powinien jak najszybciej wyjawić nam fanom MMA powody swojej kuriozalnej decyzji (prawdziwe powody)”
  A jakie nieprawdziwe powody znasz? I czemu ma on niby obowiązek kogokolwiek informować ? Zresztą naprawde mało wiesz o tym biznesie skoro myślisz, że same słowa to wszystko i czysta prawda.

  Tak więc zanim zaczniem znowu pisać podobne brednie i głupie przypuszczenia niczym nie poparte radze się zastanowić i po prostu wstrzymać

 4. Fedor niezawalczy z Overeemem bo nato sie nigdy niezgodzą zbyt duże zagrożenie fedor to najostrożniej prowadzony zawodnik a co do big fota to nagle stał sie kozakiem po pokonaniu fedorka tak samo z werdumem było werdum przegrał i odeszed w zapomnienie big foot jakby przegrał to samo by było i po pewnym czasie pisali by psychofani fedorka że werdum i big foot to kotlety big foot to średni zawodnik przegrał już z werdumem psychofani ochłońcie bo dowas już słów brakuje

 5. Overeem miał juz możliwość walczyć z Fedorem,ale sie bał o swój łeb i nie chciałby ewentualnej kompromitacjii,wolał wziaść sobie grapplerskiego Werduma bo wiedział że ma szanse jakoś wygrać jak nie bedzie bawił sie w parter,zobaczył co czeba robić jak oglądnał walke Werduma z Fedorem ,a co do wczesniejszych walk Fedora to Fedor brał wyżej cenionych Arlovski,Werdum… po co miał brać Overeema jak byli lepsi,a i kase też miał lepszą Fedor ,Reem chciał sie wypromować podczas walki z legędą a w dodatku był w połowie kuracji sterydowej albo przekroczył połowe,jeśli tak bardzo zależy mu na najlepszych niech idzie do UFC,a nie bije pół życia stare kotlety po Fedorze,może to jakiś myk żeby był popularny,taka tanią gadką Overeem nic nie zdziała,tłumaczą sie że Fedor nie chciał buhahaha w czołówce jest wielu zawodnikó a on bierze co popadnie po Fedorze i w dodatku samych wygodnych rywali bierze,nie ryzykuje ,ma 24h opieke non stop,w Ufc miałby 2 razy większą kase ale nie poszedł bo by dostał po ryju na starcie,wolał brać kotlety 5-7 lat po Fedorze lub wygodnych przeciwników

 6. Overeem miał możliwość walki z fedorkiem?? niekompromituj sie Overeem mażył o walce z fedorkiem lecz ten sie obsrał. On sobie niewzioł graplerskiego werduma tylko tak sie stało że wygrał z fedorkiem werdum i walczył ze zwycięzcą zresztą jakby rusek wygrał to i tak by do walki nie doszło bo by wymyślali jakieś dziwne teorie testy olimpijskie czy inne rzeczy. Fedor brał wyżej cenionych co może byli wyżej w rankingu ale każdy to wiedział że Overeem jest jednym z najgroźniejszych rywali dostępnych.Reem nie musiał sie promować na rusku zobacz kim jest teraz każdy onim pisze mówi wcześniej zresztą też tak było fani mma chcieli tej walki overeem również tylko twój fedorek nie i tu nic nie wymyśłisz bo takie są fakty. Jaką tanią gadką ? Nieposzed do ufc bo miał dwa razy mniejszą kase i nie możesz tego przeboleć już otwarcie mówi jak posypała sie japonia że interesuje sie UFC a fedorek nawet nie wypowiadał tych trzech magicznych liter bo by sie posrał. I ty przedstawiasz fedorka jako legende a ja Overeema jako zawodnika z top3 musi przejsć do ufc i pokonać mistrza wtedy wskoczy na top1 ale tak prawde mówiąc to jakby to zrobił to taki fedorek mógłby pomażyć o tylu tytułach co Overeem. I co zażucisz overeemowi skoro chciał walczyć z ruskiem sam sobie kopiesz grób i twojemu idolowi no czego tak naprawde niemasz nato pytanie odpowiedzi ja mam fedorek niechciał walczyć z overeemem i co zażucisz remowi? pewnie znowu napiszesz że overeem niechciał buhhahaha i bedziesz pisał że walczył z kotletami a fedorek bierze teraz dziadka hendo półciężkiego czego nie wezmie overeema? jest przecież groźniejszy od dziadka hendo

 7. Logan Po 1wsze- „jak jest taki niewymagający i łatwiutki to czemu nie ma go np. Marcin Najman? Buentello to solidny zawodnik”-jak Ty porównujesz Najmana i Buentello to już jest dla mnie bez komentarza,Buentello był najgorszym, najłatwiejszym i najsłabszym mistrzem w miarę poważnej (dopiero co tworzącej wagę ciężką) organizacji jakiego można było sobie wymarzyć to nie podlega dyskusji.Po 2gie-„Co masz na myśli pisząć komiczne ko? nie masz pojęcia o czym piszesz, wiesz co to jest zmęczenie? wiesz, co w takim momencie przeżywa człowiek – tym bardziej dostając po głowie(a Kharitonov bije bardzo mocno i to ścisła czołówka hw mma od lat)” wyobraź Sobie, że mam pojęcie i z ringu i maty co to jest być potwornie zmęczonym oraz na skraju KO i dla mnie było to komiczne KO bo Overeem jak żaden wcześniej „mistrz” uciekał po całym ringu przed KO co faktycznie wzbudzało śmiech ,a przynajmniej uśmieszek sytuacyjny 😉 Po 3cie-„Walka z Werdumem była jaka była, ale to głównie Fabricio się do tego przyczynił” Werdum dsię przyczynił tym, że sparaliżował wręcz totalnym strachem mistrza Overeema przed swoim zabójczym parterem (mistrz pomny tego jak został zmuszony po raz pierwszy w karierze klepać poddanie w PrideFC w 2006)Ten strach i obawa przed powtórką, aż nader dała obraz w tej walce. Co do stójki mistrza Strikeforce to wszyscy zgodnie (prawie wszyscy bo napewno nie Ty) twierdzili delikatnie rzecz ujmując, że mistrz się nie popisał i wyłapał więcej ciosów(aczkolwiek bez większego poweru i niestety skutku) niż sam zadał. Po 4te-„„Z resztą od czasu raptownej zmiany wyglądu i wagi nie zawalczył z nikim konkretnym z czołówki MMA” Kharitonov, Rogers, Werdum, Cro Cop – to są konkretni zawodnicy”
  No i faktycznie strzeliłeś teraz kulą w płot bo tylko z Rogersem faktycznie wygrał jak mistrz (choć po walce Rogersa z Barnettem wiemy już, że facet może pakować manatki, a nie myśleć o mistrzostwie-obecnie co najwyżej mistrzostwie w bloku więziennym)w walce z CroCopem- fauli byłotyle, że musiano przerwać walkę z Werdumem wiadomo, a z Kharitonowem… 😉 heh Więc dorobek mistrza Overeema jest naprawdę niespecjalnie imponujący i kiedy przyszła poważna próba Hiobowa -(Antonio Silva)i udział w moim zdaniem jednym z najciekawiej i najmocniej obsadzonym turnieju HW to nagle są dziwne niejasne i niejednoznaczne ruchy i przypadłości… Po 5te-„„Sądzę, że taką postawą nie tylko rozczarował fanów MMA ale zasługuje na najwyższą naganę”
  a ja sie pytam niby za co zasługuje na nagane, za jaką postawe(jeszcze k..a najwyzszą !)?
  „Uważam również, że to już koniec napompowanego Overeema” kolejna głupota – Alistair jest zbyt atrakcyjnym „produktem marketingowym” zeby od tak miał zniknąć, nie ździw sie jak niedlugo coś o nim usłyszył – zresztą dalej ma 1 walke w kontrakcie w SF.
  „Obawiam się,że taką decyzją sam sobie strzela w stopę i marnuje karierę ” – jaka decyzją, skąd wiesz co sie tam wydarzyło i jaki faktycznie był tego przebieg. Nie masz o tym zielonego pojęcia, a już oceniasz. Typowe dla ludzi Twojego pokraoju jest komentować i krytykować rzeczy o których nie wie sie nic i zaraz po ich następieniu” -Taką postawą którą z niewiadomych powodów wykluczył się z turnieju (bo o kontuzji nie było mowy) i faktycznie nikt (do teraz są spekulacje bo fotek z gipsem na dłoni-palec(?) nie było i nie ma- co często fighterzy przedstawiają na uwiarygodnienie swoich decyzji o przymusowej rezygnacji)Mój pokrój ma być taki jak Twój?!?!?czyli kadzić i brać w niebiosa Overeema i mieć takie zdanie jak TY?!?!? (wybij Sobie to z główki!) ,to nie jest portal zgodnych myśli i wspólnych koncepcji, a raczej zbiur różnorodności i burzy poglądów i argumentów jak tego nie rozumiesz to daj Sobie spokój z udzielaniem się tu bo się za bardzo spocisz…Po 6te- Co do marketingowego wizerunku Overeema to chyba skumałeś moją wypowiedź o morderczych kolanach,gilotynach i umięśnieniu niczym mitologiczny PółBóg-jeśli nie kumasz tych walorów i niewątpliwych doskonałości i zjawiskowości jakie wymieniłem to sorry prościej nie można… Po 7dme- Co do walki z Boniawskym to widać, że znasz sie na sędziowaniu i ocenianiu walk jak ja na tańcu synchronicznym w wodzie…każdy dał by wygraną Boniawskyemy za chociażby knockdown w drugiej rundzie (dla przypomnienia- podobnie jak w boksie dostaje się za to 2 punkty) i nawet jeśli Overeem wygrał pierwszą rundę 1punktem(choć nie wygrał bo była remisowa)to sendziowie mieli oczy otwarte i byli jednomyślni i jednogłośnie przyznali wygraną lepszemu-(czy podoba się to Tobie czy nie)Po 8sme-„„Powinien jak najszybciej wyjawić nam fanom MMA powody swojej kuriozalnej decyzji (prawdziwe powody)”
  A jakie nieprawdziwe powody znasz? I czemu ma on niby obowiązek kogokolwiek informować ? Zresztą naprawde mało wiesz o tym biznesie skoro myślisz, że same słowa to wszystko i czysta prawda” Więc znawco Logan ja chciałbym poznać prawdziwe powody i sądzę, że nie tylko ja,Ciebie może zadowoli cokolwiek powie czy nie powie Overeem ja zawsze chętnie słucham wszystkich opinii i decyzji-w przeciwieństwie do Ciebie… Po 10te „Tak więc zanim zaczniem znowu pisać podobne brednie i głupie przypuszczenia niczym nie poparte radze się zastanowić i po prostu wstrzymać” Dokładnie przyswój Sobie tą Swoją opinie i dodam jeszcze, że mnie obrażasz takimi tekstami i jesteś pokroju „kolegi” slu na którego tak również wjeżdżasz,a naprawdę to „przyganiał kocioł garnkowi” bo obraziłeś już nie tylko mnie ale i kolegów Machiko, Brus i innych. Tyle w temacie i bez dalszej polemiki z Tobą -Dziękuję.
  PS jeśli będziesz kiedyś w Szczecinie zapraszam na mocny sparing z chęcią zweryfikuje Twoje umiejętności praktyczne i czy Twoja buzia jest równie mocna w walce…? 😉

 8. logan: Komentarze takich użytkowników jak Adolf, Machiko, Brus czy ten kaczak są tak daremne i żałośne, że szkoda na nie wogóle poświecać czasu. Goście piszą tak jakby dokładnie wiedzieli co tam sie wydarzyło, kogo jest wina, o co poszło itp. Paranoja.
  A tego gościa slu radze całkowicie ignorować, bo zamiast mózgu ma wate cukrową(slu i v domyślam sie to ta sama osoba)

  Jaka ta sama osoba?, czytaj ze zrozumieniem a nie!, Widzisz słowo „fedorek” i zaraz ze ja jakies antypsychofan, po prostu pisze to co myslę o fedorku i alistarku

 9. @Adolf z Tobą jest gorzej niż myślałem człowieku
  gdzie tam widzisz porównanie Najmana z Buentello? Jak zwykle nic nie zrozumiałeś. Overeem nie bronił pasa przez 3 lata z prostego powodu(jak widać dla Ciebie nie jest taki prosty) – nie mieli dla niego odpowiedniego przeciwnika!
  „wyobraź Sobie, że mam pojęcie i z ringu i maty co to jest być potwornie zmęczonym oraz na skraju KO i dla mnie było to komiczne KO bo Overeem jak żaden wcześniej „mistrz” uciekał po całym ringu przed KO co faktycznie wzbudzało śmiech ,a przynajmniej uśmieszek sytuacyjny”
  no własnie tym bardziej udowodniłeś, że nie masz pojęcia:) to że sobie pójdziesz na wf w gimnazjum na mate o niczym nie świadczy
  „Werdum dsię przyczynił tym, że sparaliżował wręcz totalnym strachem mistrza Overeema przed swoim zabójczym parterem (mistrz pomny tego jak został zmuszony po raz pierwszy w karierze klepać poddanie w PrideFC w 2006)Ten strach i obawa przed powtórką, aż nader dała obraz w tej walce”
  No faktycznie można było zauważyć jak to Fabricio bardzo chce walki, tylko Overeem uciekał. Nie masz gościu pojęcia co to jest zawodowy sport, co to jest gameplan i taktyka także zamilcz. Wygrana to wygrana, nie ważne w jakim stylu.
  Co do stójki Overeema to też piszesza brednie – jakbys nie zauważyl to Werdum „leciał” na Overeema jak jeździec bez głowy – coś tam musiało wejść – ale po pierwszej kontrze Reema od razu sie kładł bo wiedział że może sie to szybko skonczyc(i wcale tez go za to nie krytykuje bo inaczej by przegrał przez ko).
  Widze cięzko do Twojego łba cokolwiek wchodzi – nie ma znaczenie co będziesz pisał – Overeem wygrał walke z Rogersem, zdemolowal Cro Copa(i gdzie tam tyle tych fauli widziałeś człowieku?), pokonał Werduma a z Kharitonovem jest 1-1 (radze obejrzec pierwsza walke zanim będziesz pisał dalsze brednie)
  „Taką postawą którą z niewiadomych powodów wykluczył się z turnieju (bo o kontuzji nie było mowy)” – człowieku kompromitujesz sie – to nawet nie wymaga sprostowania 🙂 Overem ponadto nigdzie nie mówil o „przymusowej sytuacji” – mówił, że na takiego przeciwnika musi być 100% przygotowany i zdecydowanie ma racje, ale ktos taki jak Ty tego nie pojmuje.
  Przy okazji sam sobie zaprzeczasz – piszesz najpierw, że to jest koniec „napompowanego Overeema”(co jest jedna z większych głupot jakie przeczytałem) a teraz chcesz wyjaśniać jakie to on ma walory marketingowe:) Człowieku skończyłeś jakąś szkole nieprywatną? Czy na przedszkolu sie skończyło?
  Co do walki Bonyaski – Reema to chyba zapomniałeś, że w tym pojedynku były 3 rundy więc się otrząśnij:) I nie każdy dał wygraną Bonyaskiemu, bo ten werdykt wzbudził wiele kontrowersji(zresztą słusznie bo remis to minimum co wywalczył Overeem).
  Co do tych Twoich osobistych „wywodów” to sobie daruj bo sie błaźnisz jeszcze bardziej, jesli ktoś przypomina z nas kolege slu to jesteś nim zdecydowanie bardziej Ty – nie potrafisz przyjmować faktów i argumentów do siebie, a w dodatku sam operujesz chorymi opiniami(jakby wszystko co osiągnął Alistair zawdzięczał szczęściu). Po raz kolejny widze trzeba Ci wytlumaczyc, ze nie możesz ze 100% nigdy wiedzieć jaki jest prawdziwy powód choćby takiej zmiany, nie wiesz jak to sie wszystko kręci, nie jesteś od środka w tym biznesie. Możliwe, ze nigdy nie poznasz prawdziwej przyczyny, a to co uslyszysz w mediach(nawet od samego Overeema, Cookera czy White) niekoniecznie musi być prawdą:)
  ps. zapraszam na śląsk jeśli faktycznie masz ochote na sparing, chętnie udowodnie Ci kto jaka ma wiedze praktyczną i uwierz mi bedziesz żałował tych słów

 10. v: ps. zapraszam na śląsk jeśli faktycznie masz ochote na sparing, chętnie udowodnie Ci kto jaka ma wiedze praktyczną i uwierz mi bedziesz żałował tych słów

  Zdążyłeś mnie obrazić tyle razy ,że szkoda z Tobą gadać hanysie od razu wychodzi z ciebie burak. To jest ostatni hanysie z tobą kontakt może spotkamy się zatem kiedyś (jeśli chodziwsz w wadze +90kg na zawodach np.SF bo często Berserkerzy organizują mistrzostwa polski w Szczecinie. Dla mnie jesteś tylko krzykaczem -hanysem co potwierdzają twoje wpisy pełne obraźliwych słów, dyszące nienawiścią i pogardą dla wszystkich którzy maja inne zdanie hanysie jak ty…To jest mój ostatni wpis bezpośrednio do ciebie. Nie mam przyjemności z tobą więcej „polemizować”.

 11. Adolf195:
  Zdążyłeś mnie obrazić tyle razy ,że szkoda z Tobą gadać hanysie od razu wychodzi z ciebie burak. To jest ostatni hanysie z tobą kontakt może spotkamy się zatem kiedyś (jeśli chodziwsz w wadze +90kg na zawodach np.SF bo często Berserkerzy organizują mistrzostwa polski w Szczecinie. Dla mnie jesteś tylko krzykaczem -hanysem co potwierdzają twoje wpisy pełne obraźliwych słów, dyszące nienawiścią i pogardą dla wszystkich którzy maja inne zdanie hanysie jak ty…To jest mój ostatni wpis bezpośrednio do ciebie. Nie mam przyjemności z tobą więcej „polemizować”.

  haha :)Nie rób z siebie ofiary, jak piszesz takie brednie musisz liczyć sie z konsekwencjami. Nie masz pojęcia co jest polemika, bo nie chcesz lub nie potrafisz zrozumieć innego punktu widzenia, nie umiesz przyjmować argumentów i całkowicie nie trzymasz sie faktów.
  Waże w granicach 94 kg i w każdej chwili jestem gotowy na sparing, czy to na zasadach boksu, czy mma. Sale mam udostępnioną całkowicie za darmo i na pewno termin można byłoby ustawić. Zobaczymy kto tu jest prawdziwym krzykaczem. Napisz mi jeszcze ile masz lat(bo po wpisach dałbym Ci z 17 max :-)) i jaki staż treningowy(no i najlepiej co konkretnie)
  ps. przy okazji nie jestem hanysem, bo jestem z zagłębia

 12. logan: Napisz mi jeszcze ile masz lat(bo po wpisach dałbym Ci z 17 max

  Jak zwykle człowieku piszesz co wiesz ale nie bardzo wiesz co piszesz…kiedy Ty pewnie jeszcze sikałeś w pieluchy bądź byłeś max w podstawówce to aj jako kadet 1990roku startowałem już w Bełchatowie na Otwartych Mistrzostwach Polski w Karate (później był kickboxing i mata), a jeśli nie wiesz to Szczecin rządzi w BJJ-pierwszy czarny pas w Polsce! i kuźnia świetnych graplerów i zawodników MMA! więc nie pie***l mi tu o doświadczeniu i wieku … Nie robię z siebie ofiary krzykaczu tylko sam prześledź swoje wpisy ile razy użyłeś obraźliwych słów i stwierdzeń min. do mojej osoby gdzie ja unikałem takich personalnych wkrętów- (argumentum ad personam)Pomyliłeś się również baardzo co do wieku bo na pewno jestem starszy(jestem rocznik Semmiego Schilta 😉 ) od ciebie oraz co do mojego wykształcenia (mgr socjologii)w czym również pomyliłeś się z kretesem…Co do sparingu to żałuje baardzo ale dzieli nas za duży dystans km no chyba że zdarzy się cud i pojawisz się w Szczecinie albo ja w Zagłębiu (a dokładnie gdzie?)chętnie dał bym ci pokaz kolan które uwielbiam jak twój idol Overeem bo ja również mam 195cm wiec siłą rzeczy wchodzą mi dużo łatwiej niż komuś o przeciętnym wzroście. Tak czy siak bądź zdrów i nie obrażaj ludzi jak ich nawet nie znasz i być może do spotkania na jakiejś gali których staram się nie omijać. Adieu krzykaczu z zagłębia ;)Ps Co do polemiki z Tobą to jest to raczej erystyka…

 13. <a href="#comment- a jeśli nie wiesz to Szczecin rządzi w BJJ-pierwszy czarny pas w Polsce! i kuźnia świetnych graplerów i zawodników MMA! więc nie pie***l mi tu o doświadczeniu i wieku … Nie robię z siebie ofiary krzykaczu tylko sam prześledź swoje wpisy ile razy użyłeś obraźliwych słów i stwierdzeń min. do mojej osoby gdzie ja unikałem takich personalnych wkrętów- (argumentum ad personam)

  Po pierwsze gdzie ja tu pisałem, kto rządzi bjj czy czymkolwiek innym w Polsce:) Opanuj sie. Po drugie sam sobie przeczysz bo tak jak i ja pisałem o Tobie ironiczne teksty, tak Ty pisales podobne rzeczy o mnie. Nie ma to znaczenia, bo ja tego nie biore w 100% poważnie. Oczywistym jest, że nie moge znać Twojego wieku czy wykształcenia(najwyraźniej nie zrozumiales) – jednak jak na swój wiek powinieneś wykazywać więcej pokory i przede wszystkim wiedzy.
  Overeem nie jest moim idolem:) Po prostu lubie go jako zawodnika i to co sobą prezentuje – nie wydaje mi sie, że jest sztuczny przede wszystkim.
  Nie życze Ci nic złego, po prostu czasem pomyśl dłużej zanim coś napiszesz – i tym bardziej nie rób tego pod wpływem emocji.
  Nie sądze, że sie spotkamy na jakiejś gali, bo na nich jestem bardzo rzadko. Nie napisales mi jaki masz staż treningowy i co konkretnie trenujesz(domniemam że kickboxing i bjj, ale czy cos jeszcze?). Chętnie zmierze sie z kims Twojego wzrostu bo rzadko z takimi sparuje, nie mam zamiaru Cie wysyłać do szpitala oczywiście tylko udowodnić, że co nie co o tym sporcie wiem:)

 14. Wszystko jest jasne już overeem ma kontuzje i niezdążył by sie odpowiednio przygotować a psychofani ruska piszą ze reem sie zdygał to wasz rusek sie wydygał buhhehe ivanie pusty łbie

 15. logan: Chętnie zmierze sie z kims Twojego wzrostu bo rzadko z takimi sparuje, nie mam zamiaru Cie wysyłać do szpitala oczywiście tylko udowodnić, że co nie co o tym sporcie wiem:)

  Hehehehe no comment… ;)Wystarczy mi już pisania z Tobą i do Ciebie logan nie odróżniasz nawet chamstwa od ironii. Nic nie musisz mi udowadniać -tyle w temacie. Pisz co chcesz „nie chce mi się z tobą gadać”…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *