Butterbean w serialu dokumentalnym

(mmamania.com)

Eric Esch, znany bardziej jako Butterbean, wszedł na scenę kategorii ciężkiej w latach 90-tych. Po okresie występów w pro-wrestlingu, stał się ulubieńcem fanów mma. Teraz Butterbean zamierza przenieść reputację twardziela na ulice swojego miasta: został agentem w biurze szeryfa Walker County i zaczyna misję przywrócenia w mieście bezpieczeństwa… nieważne, ile tyłków będzie musiał skopać w tym celu. W nowym dokumentalnym reality show „BIG LAW: DEPUTY BUTTERBEAN”, Esch próbuje się wpasować w działania lokalnej policji oraz w mundur.

Butterbean będzie brał udział w działaniach operacyjnych policji począwszy od prewencji, przez handel narkotykami, kontrolę tłumów aż po patrole drogówki wyłapujące pijanych kierowców. Obejrzymy szkolenie obowiązkowe przed wstąpieniem do sił policyjnych i będziemy śledzić jego i jego partnera, Adama Haddera, jak patrolują ulice miasta.

„Nie dostaję centa za wykonywanie obowiązków agenta policji. Ale podoba mi się to, bo chcę zmienić Jasper w lepsze miejsce do życia dla moich dzieci i wnuków. (…) Mój rozmiar trochę przeraża ludzi. Ludzie zdają sobie sprawę, że w starciu ze mną są na straconej pozycji.”

Premiera we wtorek 9 sierpnia.

3 thoughts on “Butterbean w serialu dokumentalnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *